Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kładka nad Bobrem ma być wyremontowana, ale nikt nie chce tego zrobić
~~Henryk niezalogowany
17 maja 2024r. o 12:14
Miasto niech zakupuje materiały da ochronę i toaleta i dogada się za ile to zrobi ktoś z Bolesławiec co ma firmę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Henryk niezalogowany
17 maja 2024r. o 12:54
Koszt agregat 180zl piaskarka podobnie piasek 850zl tona kwarcu koszty rusztowania 100/150 doba szalunek 5/7zl doba nakrętki ankry zamki podobnie miasto słabo liczy koszty a takie rusztowanie będzie musiało trochę tam stać nie dzień miesiąc Dwa jaka być robione z pod spodu też sama piaskarka to w jeden dzień nie zrobi tego z człowiekiem dwa tygodnie to tak lekko wyjdzie że coś jeszcze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza