Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa budowa kolejnych kolumbariów. Miejsca dla ponad 500 zmarłych!
~~Cwaniak niezalogowany
19 maja 2024r. o 13:24
~~Złocistobrązowy Szparag napisał(a): W życiu bym nie chciała leżeć w czymś takim

Przez większość życia "leżymy". W kolumbarium przynajmniej będziemy "na stojąco".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawa Irezyna niezalogowany
19 maja 2024r. o 13:32
~~Złocistoruda Kolendra napisał(a): Podejście do pochówku pokazuje największą hipokryzję pseudokatolików. Ci, którzy tak się "pieszczą" ze swoimi zwłokami, że nie spopielą, boją się robaków w ziemi, oburzają się brzydkimi grobami, pomnikami itp.- tak naprawdę są NIEWIERZĄCY !!! Prawdziwy katolik ma w d...., co stanie się z jego ciałem. Wie, że liczy się tylko dusza. Ot, i cała niewygodna prawda o Was- hipokryci !!!
co jeden grób to tylko konkurs na najładniejszy napis i pomnik.mnie tez jest wszystko po smierci.dla mnie wazne jest spotkanie z Bogiem.Ludzie nawet po smierci członka rodziny gloryfikuja jego tytuły na pomniku -a po co?-tam juz nie bedzie rozliczanie z tytułow tylko z uczynkow. dla mnie takie napisy to swiadcza o wielkim ego -troche pokory...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarny Bukszpan niezalogowany
19 maja 2024r. o 13:42
~~Płoworuda Kobea napisał(a): Znacznie wzrasta liczba spopielonych zmarłych. To bardzo dobry kierunek.

A co ze śladem węglowym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarny Bukszpan niezalogowany
19 maja 2024r. o 13:47
~~Brudnożółty Przypołudnik napisał(a): Nie zdążycie jak wam rakieta że wschodu rozdymi. Dziś już nie opłaca się do przodu inwestować 11 banków już ostrzega swoich klientów. Ten kto nie ma nic nie nie straci i z tego się cieszy.

Lepiej zejść do podziemia, tam rakieta nie poczyni takiej szkody,jak w przypadku, zderzenia z kolumbarium, gdzie przyczyni się do rozsypania prochów, i ich wymieszania.Jedyny plus takiego zdarzenia, to braterstwo prochów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~koles niezalogowany
19 maja 2024r. o 18:12
niech na rynku pobuduja jeszcze kolumbaria ratusz da na wszystko zezwolenie jak na obiekty na ul.Staroszkolnej i Orlej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Budleja niezalogowany
21 maja 2024r. o 2:38
Emeryci padają jak muchy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza