Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Czułem się zastraszony i nękany przez policjantów - mówi kierowca busa [WIDEO]
~~Jaskraworudy Orlik niezalogowany
28 maja 2024r. o 17:53
~~Jasnoróżowa Puszkinia napisał(a): Oznakowanie jest tam fatalne.
I jeszcze ta wyrwa przez całą szerokość jezdni na końcu odcinka robót. Też nieoznakowana.

Zgadza się :przed zjazdem na autostradę.Tez wczoraj na tej wyrwie moje dostały amortyzatory
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olooo niezalogowany
28 maja 2024r. o 18:21
Najgorszy remont drogi jaki widziałem.... A prawko mam 28lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwona Aronia niezalogowany
28 maja 2024r. o 19:17
Zacząć trzeba od tego dlaczego tak długo jest remontowany ten odcinek drogi? Dlaczego urzędnicy nie potrafią wyegzekwować od wykonawcy zakończenia. Jechałem ostatnio to pracowało max 4 ludzi. Partactwo na maxa! I wreszcie poszkodowani którzy tam rozwalają samochody. Mieszkańcy to chyba już dawno temu z siebie wyszli !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Milin niezalogowany
28 maja 2024r. o 20:12
~~Ovenmax napisał(a): To nie byli milicjanci z komendy w Kruszynie , oni by w mig poustawiali brakujące pachołki .Kolego z busa , milicjanci zaczynający służbę mają ściśle określoną liczbę mandatów, które muszą wystawić . Nie ma zmiłuj , dzień czy noc. MUSZĄ
Ich komendant , który strzelił sobie rusznicą w ucho , ma status POSZKODOWANEGO.
Teraz rozumiesz , w kraju rządzi Tusk a w milicji nadal Kaczyński. Ciesz się że żyjesz i nie masz zarzutów , trafiłeś na porządnych gliniarzy , tam tez tacy są.

Tam też rządzą przydu.asy Tuska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Rumianek niezalogowany
28 maja 2024r. o 22:00
~~Bladolawendowy Cytryniec napisał(a): "Psy" spali se spokojnie w krzakach o 2,30 i musiał ich obudzić :) dlatego tacy wqrwieni byli :)

To Kocham Bolec.Info y nie milicja bardziej pod pszedszkole

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Rumianek niezalogowany
28 maja 2024r. o 22:03
ROBOTY W GOLNICACH TO SMIECH NA SALI NIESTETY WSZYSCY SA UMOCZENI I NIK Z TYM NIC NIE ROBI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
30 maja 2024r. o 4:36
biedaczek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowy Jabłoń niezalogowany
30 maja 2024r. o 18:10
~~Kierowca napisał(a): Chłopie co Ty nie wiesz że to są bardzo inteligentne istoty i nigdy się tam nie dzwoni bez potrzeby . Ono nie są w stanie zrozumieć że to jest źle oznakowane. Pokłosie pisowskich rządów niestety .

Przecież teraz rządzi kto inny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Praca dla Ciebie