Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pięcioletni Piotrek potrzebuje Waszej pomocy
~~Dgg niezalogowany
31 maja 2024r. o 10:14
Ludzie , zacznijcie wyciągać konsekwencje przy urnach wyborczych . Dzieci są trute dorośli truci glifosatem w żywności ,chemią . Potem dzieci chorują na straszne choroby dorośli to samo. Przebadano dzieci z okolic Jeleniej Góry ponad 100 dzieci miało w moczu glifosat przekroczony kilkadziesiąt pr. Jak dzieci mają być zdrowe. Dlaczego od 30 lat wybieracie tych samych oprawców? Którzy pozwalają na takie trucie ludzi. Potem straszne choroby , zbiórki 15 milionów? Kiedyś tego wogole nie było. Zobaczyli że można na tym zarabiać taką kasę i heja. O zywiscie powiedzą że to choroby wady genetyczne bo jak tak powiedzą to nikt nie będzie dochodził z jakiego powodu.no cóż genetyka pozostaje się pogodzić i zbierać kasę. Tym czasem środki konserwujące w każdym produkcie zwierzęta trute , pola zatrute , woda zatruta chlor , fluor kadm i szlak wie co jeszcze.skala nowotworów i chorób potwornych przybrała na siłę . Plus cudowne szczepionki dla dzieci chyba już 6 w jednym . Powiedzcie mi jak organizmy dzieci mają to znosić....????a wy dalej na tych cymbałów głosujecie złodziei , mają w dupie zdrowie wasze i waszych dzieci ważne że sami nakradli i kradną dalej za waszym przyzwoleniem a wy se zbierajcie żebrajcie na chore dziecko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza