Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Ksiądz podczas pogrzebu stał na grobie mojego ojca - mówi wstrząśnięty pan Wojciech
~~Ognisty Jesion niezalogowany
31 maja 2024r. o 15:53
~~Rudobrązowe Przymiotno napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wrzosowa Języczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarnofioletowy Aster napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarnofioletowy Aster napisał(a): Na ostatnim zdjęciu widać, że poza złamanym krzyżem, grob nie został uszkodzony, nawet świeżej ziemi z wykopanego obok grobu na nim nie widać. Więc chyba firma odpowiednio go zabezpieczyła. Przecież kopiąc obok gdzieś muszą ziemię odłożyć.

Zabezpieczyli go układając jakieś deski i wykładzinę. Nawet trawa porastająca bujnie ten grób nie została pognieciona.
tylko ze ten krzyż był już złamany

No i...? Jak złamałam noge, to nikt o grób mojej Babci pochowanej 40 km stąd nie dbał, bo trudno, zeby prócz ogarniania mnie, ktos jezdzil na takie misje. Życia jej to nie zwróciło, nie skróciło ani po nocach mnie nie straszyła, ale to na cywilizowanym cmentarzu bylo, wiec z powodu pomnika pokrytego listkami i niepodlanych zmarniałych bratków oraz zeżartego bukszpana nikt tam śmietniska, kopca kreta ani cokołu na płatne występy dla Czarnego nie usypał... A wy, barbarzyńcy, bedziecie chamsko oceniac, czy grób sie wam podoba czy mozna go dewastowac. Opłacony na 20 lat, wiec wara od niego feniksom, klechom i wstrętnym plotkarskim wsiokom, ktorymi jestescie


Ciekawe jak długo trzeba mieć nogę w gipse zeby doprowadzic grób do takiego stanu:):):)????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kolega niezalogowany
31 maja 2024r. o 21:55
Ciekawe co wy byście zrobili jak by chodzili po waszych rodzicach ? Uważam że Wojtek ma rację a wina leży po stronie zarządcy czyli tego śmiesznego Łomotowskiego bo to on powinien sprawadzić co robi firma na jego terenie bo za to bierze kasę wystawiając fakturę po pogrzebie. Może w końcu jego Car Roman weźmie się za tego nic nie potrafiącego dyrektora, dość że nie potrafi zarządzać to i nic logicznego nie potrafi powiedzieć! Ale chwali się że Roman to jego wielki kolega bo wozi jego żonkę. Szkoda że nie ma nowego prezydenta bo by pierwszy wyleciał ten prostak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pełok niezalogowany
31 maja 2024r. o 22:57
~~Brązowożółty Dziurawiec napisał(a): Skoro ten pan widział wszystko 4 godziny wcześniej. To po co zrobił ten cyrk podczas pogrzebu. Nie można przez niego było spokojnie pochować osoby zmarłej. On powinien zapłacić rodzinie za zakłócanie spokojnego ostatniego pożegnania ze zmarłą



No i żeby tych księdzy nie było ! Bo księdza to szkodzą !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Dziurawiec niezalogowany
31 maja 2024r. o 23:23
Czego chcecie od księdza. Przyszedł, pochował godnie. I nikomu krzywdy nie robił. I może pomyślcie niektórzy zanim napiszecie głupoty!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Tulipan niezalogowany
1 czerwca 2024r. o 7:51
~~Ognisty Jesion napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudobrązowe Przymiotno napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wrzosowa Języczka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarnofioletowy Aster napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarnofioletowy Aster napisał(a): Na ostatnim zdjęciu widać, że poza złamanym krzyżem, grob nie został uszkodzony, nawet świeżej ziemi z wykopanego obok grobu na nim nie widać. Więc chyba firma odpowiednio go zabezpieczyła. Przecież kopiąc obok gdzieś muszą ziemię odłożyć.

Zabezpieczyli go układając jakieś deski i wykładzinę. Nawet trawa porastająca bujnie ten grób nie została pognieciona.
tylko ze ten krzyż był już złamany

No i...? Jak złamałam noge, to nikt o grób mojej Babci pochowanej 40 km stąd nie dbał, bo trudno, zeby prócz ogarniania mnie, ktos jezdzil na takie misje. Życia jej to nie zwróciło, nie skróciło ani po nocach mnie nie straszyła, ale to na cywilizowanym cmentarzu bylo, wiec z powodu pomnika pokrytego listkami i niepodlanych zmarniałych bratków oraz zeżartego bukszpana nikt tam śmietniska, kopca kreta ani cokołu na płatne występy dla Czarnego nie usypał... A wy, barbarzyńcy, bedziecie chamsko oceniac, czy grób sie wam podoba czy mozna go dewastowac. Opłacony na 20 lat, wiec wara od niego feniksom, klechom i wstrętnym plotkarskim wsiokom, ktorymi jestescie

Ciekawe jak długo trzeba mieć nogę w gipse zeby doprowadzic grób do takiego stanu:):):)????
Wystarczy raz przywalić dechani, ziemią, płachtą i po tym pochodzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kl niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 21:58
~~Kolega napisał(a): Ciekawe co wy byście zrobili jak by chodzili po waszych rodzicach ? Uważam że Wojtek ma rację a wina leży po stronie zarządcy czyli tego śmiesznego Łomotowskiego bo to on powinien sprawadzić co robi firma na jego terenie bo za to bierze kasę wystawiając fakturę po pogrzebie. Może w końcu jego Car Roman weźmie się za tego nic nie potrafiącego dyrektora, dość że nie potrafi zarządzać to i nic logicznego nie potrafi powiedzieć! Ale chwali się że Roman to jego wielki kolega bo wozi jego żonkę. Szkoda że nie ma nowego prezydenta bo by pierwszy wyleciał ten prostak.

Pam Lomotowski jest durektorem i czlowiekiem na poziomie,a ty zazdroscisz ,ze nie jestes na jego miejscu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.