Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BTS Bolesławiec wywalczył II ligę i... zrezygnował
~~RobertRom niezalogowany
31 maja 2024r. o 0:43
Overt Digital Marketing | Expert Strategies for Businesses
Click here...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Charlesweeme niezalogowany
31 maja 2024r. o 0:57
Dynamic Balancing of Rubberized Shafts: Key Techniques and Benefits
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
31 maja 2024r. o 10:25
Roman kasę daje tym co mu w wchodzą bez mydła, bo to nadęty gbur który ma mieszkańców daleko gdzieś! On jak widać po nim sport ma daleko w poważaniu więc nie dziwny się że tak jest.
W mieście liczy się tylko piłka bo tam jest kolega radny Sawczak który dostaje kupę kasy od miasta na dzueci a jeszcze więcej zgarnia od rodziców a dzieci za wszystko i tak muszą płacić choć miasto za to płaci! Tzw podwójne opłacanie, rączka rączkę myje.
Szkoda że nie dadzą na siatkówkę bo to przyjemny sport do oglądania dla nas mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowy Rabarbar niezalogowany
31 maja 2024r. o 12:07
Skoro wybrano go prezydentem to mieszkańcy zdecydowali co tu ma być
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wiking niezalogowany
31 maja 2024r. o 12:12
~~Granatowa Werbena napisał(a): Prezes klubu w trakcie meczu finałowego o wejście do 2 ligi był nieobecny bo zwiedzał Włochy to też p czymś świadczy.
Lans przedwyborczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Bluszcz niezalogowany
31 maja 2024r. o 13:00
Czy ja dobrze rozumiem że było dążenie do II ligi bez jej zabezpieczenia finansowego? Jak to było panie były prezesie a obecny wicewójcie? hmmm ... Wszystko się zaczyna skladac dlaczego pan zrezygnowal...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DBL niezalogowany
31 maja 2024r. o 13:14
~~Złotawy Bluszcz napisał(a): Czy ja dobrze rozumiem że było dążenie do II ligi bez jej zabezpieczenia finansowego? Jak to było panie były prezesie a obecny wicewójcie? hmmm ... Wszystko się zaczyna skladac dlaczego pan zrezygnowal...


CO ty pierd.... Tak chłopaki powinni odpuścić w turnieju i przegrać bo nie ma zabezpieczenia finansowego ? Jakby miasto wspierało siatkówkę to teraz Pan Roman wyszedl by z inicjatywą a nie pompowanie kasy w BKS który kopie się po czołach i w tym sezonie spada z 4 ligi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Nastrurcja niezalogowany
31 maja 2024r. o 14:59
Chłopaki grali bo zakładali że jak wejdą do II ligi to będa grac dalej. To bylo zadanie b. prezesa żeby zadbać o kasę. Zadaniem trenera i zawodników było zrobić wszystko żeby do wyższej ligi się dostać. Nowy prezes nic tu już nie mógł, dlatego postanowiono jak postanowiono. przykre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego