Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
MKS Bolesłavia: młodzicy z 9 medalami na Mistrzostwach Dolnego Śląska
~~Rdzawobrązowy Cypryśnik niezalogowany
17 czerwca 2024r. o 19:34
Gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~duduś niezalogowany
17 czerwca 2024r. o 20:17
brawo młodzi i trenerzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gosia niezalogowany
18 czerwca 2024r. o 6:42
Brawo, brawo, brawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marek niezalogowany
18 czerwca 2024r. o 7:32
Szkoda, że to się kończy w wieku juniora. Ratusz się cieszy, bo rodzice pomagają. Nikomu to nie przeszkadza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alex niezalogowany
18 czerwca 2024r. o 19:18
Brawo młodzież, nie trenerzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~andrzej niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 19:01
~~Marek napisał(a): Szkoda, że to się kończy w wieku juniora. Ratusz się cieszy, bo rodzice pomagają. Nikomu to nie przeszkadza?

To i tak mają szczęści lekkoatleci, że są jakkolwiek wspierani przez ratusz. Bo jest wiele innych sportów, gdzie ratusz nawet grosikiem nie rzuci. Gratulacje dla młodzieży, trenerów i rodziców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donalddat niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 19:09
Howdy to all our water relaxation partisans!

There's nothing really like immersing yourself in a steaming whirlpool after a grueling day. For anyone in search of the paramount calmness experience, a jacuzzi is really second to none.

Diversity is truly the essence of everyday living, and we sincerely pride ourselves on offering a broad assortment of hot tubs to meet every taste.

Craftsmanship, to us, is not just a simple word. It's our emblem. All of our products are subjected to thorough testing to ensure they consistently provide the prime leisure experience for numerous years to come.

Our expert staff are always on hand to direct you in selecting the perfect jacuzzi for your requirements and home.

Have you ever thought about having your very own enjoyment haven? Just what are your wishes when it comes to choosing the ideal jacuzzi? Let's discuss relating to this!

Remain bubbly and at ease! That brings to mind, I launched my own amazing businesses domain a while back, one can see here: Affordable jacuzzi models for every budget Ahwatukee Arizona
The actual Possible Role of Hot Jacuzzis in Handling Fibromyalgia 80cae76
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie