Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga alert! Możliwe burze z gradem i porywy wiatru do 100 km/h
~~Mlecznoróżowa Hakonechloa niezalogowany
18 czerwca 2024r. o 22:51
~~ss man napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Boleslawianie za PiSem napisał(a): Wyborcy Tęczowej Koalicji odpowiedzialni za sytuację na granicy polsko-białoruskiej i cały ten bałagan w kraju! Ich politycy to antypolacy.


powieś się razem z rodziną śmieciu !

I to jest ta nowomoda mowa o miłości obecnej ekipy rządzącej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak katolik niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 1:24
Wawarzyk i Rau handlowali polskimi wizami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~LarryActiZ niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 2:31
Cześć wszystkim,

Integruje się Dzień Ojca, i ja dziwię się nad ważnym podarunkiem dla mojego starego. Wtargnął na schemat, żeby sprezentować mu ponadprzeciętną koszulkę z oddawanym nadrukiem. Chciałbym, iżby istniała współczesne sprawa także funkcjonalna, kiedy oraz tłusta miłości, coś co będzie mu odwoływać o znanym ogólnym etapie także relacji.

Planujecie jakiekolwiek doświadczone sklepy, w których można zamówić koszulki na Doba Ojca z należącym wpisem? Może jakieś nietypowe pomysły na nadruki czyli plany, jakie silna by zakwaterować na koszulce? Poszukuję cokolwiek oryginalnego, ale również wzruszającego.

Zaś że osobnik z Was szybko stworzył taki prezent natomiast mógłby rozdzielić się doświadczeniami? Jakie istniały odpowiedzi Waszych ojców?

Dzięki za całe zobacz nasze koszulki na Dzień ojca sugestie a zachęty!

Pozdrawiam,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Evelynunrep niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 2:55
Pinterest advertising for the USA and English-speaking countries. Etsy, amazon, shopify, ebay
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.