Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tak mogą wyglądać paczkomaty w całej Polsce
~~ niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 10:15
~~Hddft napisał(a): Ale dlaczego np projekt Bolesławiec ma być w całej Polsce? Niech będzie w Bolesławcu i okolicy, ja go nie chcę na Śląsku

Jak będziesz właścicielem to będziesz mógł "nie chcieć" ! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zosia niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 11:36
~~Hddft napisał(a): Ale dlaczego np projekt Bolesławiec ma być w całej Polsce? Niech będzie w Bolesławcu i okolicy, ja go nie chcę na Śląsku

Artykuł jest błędnie napisany, autor grafiki wybiera paczkomat że swojej okolicy o ile wygra to grafika znajdzie się na tym jednym packzomacie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Cząber niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 11:54
~~Pawa Katalpa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Khgcv napisał(a): Zapraszam do obejrzenia innego projektu , o numerze 1770 , piękny kolorowy młoda graficzka graficzka się napracowała zachęcam do oddania głosu na 1770 !!!!!


Rzeczywiście młoda graficzka - projekt na poziomie dziecka z podstawówki. Na***ne że hej :-)





Zazdrośnica zawistnica, nie podoba się nie głosuj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 16:03
1423 jest super, polecam zobaczyć! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Miskant niezalogowany
21 czerwca 2024r. o 18:11
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hddft napisał(a): Ale dlaczego np projekt Bolesławiec ma być w całej Polsce? Niech będzie w Bolesławcu i okolicy, ja go nie chcę na Śląsku

Jak będziesz właścicielem to będziesz mógł "nie chcieć" ! :D

Wszystko na ten temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Cebulica niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 7:12
~~Jasnozielony Jaśminowiec napisał(a): lepiej dać nowaka i głupoludy., to jedyna prawdziwa promocja bolesławca
Widać człowieku,że nic nie rozumiesz. Nie obnoś się z tym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MARGERITA niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 9:39
Piękny projekt .SUPER
~~Szarobura Cebulica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnozielony Jaśminowiec napisał(a): lepiej dać nowaka i głupoludy., to jedyna prawdziwa promocja bolesławca
Widać człowieku,że nic nie rozumiesz. Nie obnoś się z tym

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hgc niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 10:20
1770 zachęcam do oddania głosu :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza