Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dekoracje
BolecFORUM Nowy temat

Kpo

~~Burobrązowy Rannik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 1:00
leszczyna to chodzi w butach z łyka
a ,benzyna do tego jest niepotrzebna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~żryj odpadki niezalogowany
7 lipca 2024r. o 8:23
~~przegrany wyborca PIS napisał(a): Kwiiiiiiiiii, kwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,kwi


Ooo, Świnia z platformy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~przegrany wyborca PIS niezalogowany
12 lipca 2024r. o 19:55
Kaczyński to wielkie nieszczęście jakie spotkało nasz kraj. Zniszczył demokrację, podeptał Konstytucję czyli ugodę społeczną, porwał więzi społeczne i więzi z partnerami z UE, szczuł/uje na przeciwników politycznych. Żeby osiągnąć swój cel korumpował wyborców i zniszczył gospodarkę i złotówkę, wywindował inflację. Wprowadził kłamstwo, pomówienie, pogardę i obmowę, knajacki język do przestrzeni publicznej. Brak praworządności spowodował kary i brak pieniędzy z KPO. Kraj wygląda jak po wojnie, którą rozpętał Kaczyński przeciw własnemu społeczeństwu. Teraz trzeba za to zapłacić. Romanowski to początek rozliczania się ze Złajdaczoną Prawicą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
14 lipca 2024r. o 7:07
Ludzie nie szkoda wam jęzorów ble ble ble tu i tam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca PIS niezalogowany
14 lipca 2024r. o 7:12
~~Ja napisał(a): Ludzie nie szkoda wam jęzorów ble ble ble tu i tam


Jakoś wybitnie swym komentarzem też się nie wysiliłeś !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Bambus niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:21
~~przegrany wyborca PIS napisał(a): Kaczyński to wielkie nieszczęście jakie spotkało nasz kraj. Zniszczył demokrację, podeptał Konstytucję czyli ugodę społeczną, porwał więzi społeczne i więzi z partnerami z UE, szczuł/uje na przeciwników politycznych. Żeby osiągnąć swój cel korumpował wyborców i zniszczył gospodarkę i złotówkę, wywindował inflację. Wprowadził kłamstwo, pomówienie, pogardę i obmowę, knajacki język do przestrzeni publicznej. Brak praworządności spowodował kary i brak pieniędzy z KPO. Kraj wygląda jak po wojnie, którą rozpętał Kaczyński przeciw własnemu społeczeństwu. Teraz trzeba za to zapłacić. Romanowski to początek rozliczania się ze Złajdaczoną Prawicą.

Symbolem KO 13 XII są rozprute kasy pancerne w siedzibie sądu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielona Rozplenica niezalogowany
14 lipca 2024r. o 10:36
~~co za cep napisał(a): Jakiego sądu de_bilu , jakie kasy? Słyszałeś wieśniaku że dzwonią.


Kto i na podstawie jakich uchwał decyduje o tym " kto Sąd" ? Bodnarowcy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu