Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Propozycja powołania Rady Kobiet przy Staroście Bolesławieckim
~~Zielonkawy Cypryśnik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 13:26
Bolesławiecka Rada Seniorów i Młodzieżowa Rada Miasta działają już w Gminie Miejskiej Bolesławiec, nie trzeba powoływać, tak, że ten...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Cypryśnik niezalogowany
7 lipca 2024r. o 13:29
~~Zgniłozielona Niezapominajka napisał(a): Proponuję powołać też Radę Mężczyzn prześladowanych przez agresywne i nietolerancyjne żony. Można też powołać Radę Starszych i Radę Seniorów , a także Radę Uczniów klas maturalnych. Można też powołać inne Rady etc. Wszystkie pomysły są dobre.

Odpowiedź powyżej, odnosiła się do tych propozycji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~miessk niezalogowany
7 lipca 2024r. o 13:55
Żadna rada kobiet jest nie potrzebna Kobiety same poradzą sobie z problemami. Już dosyć jest tych stowarzyszeń, psychologów itd jeszcze was brakuje... nie wciskajcie się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Aksamitka niezalogowany
8 lipca 2024r. o 13:15
~~Adam napisał(a): Proszę o skład tej Rady Kobiet. Chciałbym wiedzieć, czym zajmują się w chwili obecnej ewentualne członkinie oraz jaki będzie zakres ich obowiązków w Radzie i ile czasu są w stanie poświecić tygodniowo na pracę w niej.
dawno powinne sie przedstawic jesli nie maja nic do ukrycia i maja czysta intencje.Mieszkancy musza wiedziec kto ich reprezentuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
8 lipca 2024r. o 13:56
~~Przekrwiona Aksamitka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Adam napisał(a): Proszę o skład tej Rady Kobiet. Chciałbym wiedzieć, czym zajmują się w chwili obecnej ewentualne członkinie oraz jaki będzie zakres ich obowiązków w Radzie i ile czasu są w stanie poświecić tygodniowo na pracę w niej.
dawno powinne sie przedstawic jesli nie maja nic do ukrycia i maja czysta intencje.Mieszkancy musza wiedziec kto ich reprezentuje


Skąd Twój wniosek o reprezentowaniu kogokolwiek w ogóle? Ludzie dali im takie prawo? Nie słyszalem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gosc niezalogowany
9 lipca 2024r. o 10:42
tu juz nie ma zadnej propozycji sami sobie uchwalily ze beda owa ..rada.. dobrali sie w imie jednego-teraz tylko jaki numer konta rady ?-bo zapewnne wpływy beda .a skoro to przy SP nie zgina to sami swoi.Mieszkancy nie głupcy iz swój rozum maja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Cebulica niezalogowany
9 lipca 2024r. o 10:57
Żądam równouprawnienia dla kobiet!
Emerytura od 65 roku życia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje