Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie tylko dziecko można zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego
~~Jaskrawoczerwony Oczar niezalogowany
6 lipca 2024r. o 12:57
~~Stary PiSowiec z zasadami napisał(a):
Ktoś napisał: ~~minio napisał(a): A co z partnerem/partnerką? Czy można ich zgłosić?

TAK! Można ich zgłosić na komisariat w celu leczenia starą dobrą gumą! Tylko dobra guma czyni cuda, przegumować cały powiat ku chwale Ojca Jarosława.
dobre tooo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowy Rojnik niezalogowany
6 lipca 2024r. o 13:47
~~gosc napisał(a): cos za duzo tych ubezpieczen ten system juz pokazał swoja ...wydolnosc.mysle ze tyle pieniedzy co wam wplywa od obywateli to juz dosc macie.przychodzi co do czego dobrze znamy odpowiedz....
O co chodzi? Nic dodatkowego nie zapłacą. Z jednej składki zdrowotnej np.ojca, mają darmowe leczenie dzieci i jego niepracująca żona. Może to być 4 osoby i więcej, ale emeryt płaci dodatkowe dwie składki zdrowotne w roku. Od 13 i 14. Potem się ludzie dziwią, że nie ma na leczenie przewlekle chorych dzieci. Z czego ma być? Z jednej składki na całą rodzinę? Emeryci już 15 składki w roku nie zapłacą, bo z czego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Osteospermum niezalogowany
6 lipca 2024r. o 17:34
Jest też inne wyjście. Można postarać się o ukraiński paszport. NFZ leczy Ukraińców zupełnie za darmo, na koszt Polaków opłacających składki zdrowotne. Ukrainiec jest ubezpieczony w NFZ z automatu, Polak musi płacić haracz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~uaua niezalogowany
7 lipca 2024r. o 2:58
A ja pracujacy dorywczo nie mam ubezpieczenia, ratuje mnie dobrowolna miesieczna skladka w wysokosci 700zl nfz + zus ok1000zl. Obywatele panstwa zaczynajacego sie na U a konczacego sie na A maja to za darmo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~GW ówno prawda niezalogowany
7 lipca 2024r. o 12:52
~~Paliowy Osteospermum napisał(a): Jest też inne wyjście. Można postarać się o ukraiński paszport. NFZ leczy Ukraińców zupełnie za darmo, na koszt Polaków opłacających składki zdrowotne. Ukrainiec jest ubezpieczony w NFZ z automatu, Polak musi płacić haracz.[/c
Podziękujcie Tęczowej Tęczowej Koalicji i ich wyborcom antypolakom. Już wasz rudy na klęczkach przed kanclerzem Niemiec lizał mu buty i jaja..miał być port, CPK, elektrownie atomowe..zostanie wyjazd na truskawki do Hansa .Tfuu na was...zdrajcy. Taki wasz obraz ..uj z wami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworuda Tygrysówka niezalogowany
9 lipca 2024r. o 13:18
~~uaua napisał(a): A ja pracujacy dorywczo nie mam ubezpieczenia, ratuje mnie dobrowolna miesieczna skladka w wysokosci 700zl nfz + zus ok1000zl. Obywatele panstwa zaczynajacego sie na U a konczacego sie na A maja to za darmo...

Zarejestruj się w Urzędzie Zatrudnienia i też będziesz miał ubezpieczenie zdrowotne. Składki na emeryturę nikt z obywateli U. niepracujących chyba nie ma, bo z czego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.