Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kim jest dziennikarz? - letnie warsztaty dziennikarskie w Bolec.Info
~~Różowofioletowy Osteospermum niezalogowany
25 lipca 2024r. o 19:53
Super inicjatywa tylko mozliwa na bolecinfo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Ligustr niezalogowany
25 lipca 2024r. o 20:18
była tam jakaś wzmianka o rzetelności dziennikarskiej?
raczej nie bo to była ustawka pod dzieciaki...
zaproście ludzi z lekka starszych ,ludzi czytających ''bolec''
zobaczymy czy Łętowski podobny kit będzie próbował wciskać...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Grypszpan niezalogowany
25 lipca 2024r. o 20:21
~~Mahoniowy Ligustr napisał(a): była tam jakaś wzmianka o rzetelności dziennikarskiej?
raczej nie bo to była ustawka pod dzieciaki...
zaproście ludzi z lekka starszych ,ludzi czytających ''bolec''
zobaczymy czy Łętowski podobny kit będzie próbował wciskać...;D


Benio to weselny fotograf a nie dziennikarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
25 lipca 2024r. o 20:47
~~Malinowy Grypszpan napisał(a): Benio to weselny fotograf a nie dziennikarz


Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz ;) przykre, ale prawdziwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Ligustr niezalogowany
25 lipca 2024r. o 20:52
no to może jednak spotkanie ze starszymi?...może takim wytłumaczy dlaczego łamie podstawowe zasady dziennikarstwa...
może takich jak ja ''oświeci'' i wytłumaczy w jakim to niby błędzie jesteśmy...
zaraz..jestem nie jesteśmy ... bo piszę w swoim imieniu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
25 lipca 2024r. o 20:56
~~Mahoniowy Ligustr napisał(a): no to może jednak spotkanie ze starszymi?...może takim wytłumaczy dlaczego łamie podstawowe zasady dziennikarstwa...


Masz jakąś sprawę - przyjdz do Redakcji - jesteśmy tam codziennie, w dni robocze.

I od razu odniosę się do tej głupoty, którą napisałeś powyżej - wbrew temu, co piszesz, żaden z dziennikarzy Bolec.Info nie łamie podstawowych zasad dziennikarstwa.
Obstawiam, że nawet nie masz zrozumienia na czym polega dziennikarstwo. No, ale to już Twój problem :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Ligustr niezalogowany
25 lipca 2024r. o 22:00
przyjdę i z kim porozmawiam ?...z Łętowskim?
z tym ''dziennikarzem'' który myślał że jak nazwie mnie ''ruską onucą'' to poczuję się dotknięty?
odpowiedziałem mu tylko ''ukraińską onucą''
rozmowa z Łętowskim? ...z tym co to niczym rasowy ''dziennikarz '' napisał tu do pewnego bolecnauty że ''swoje fekalia niech publikuje na innych portalach''?

o czym mam z takim typem rozmawiać?
byłem w pańskiej redakcji dwukrotnie zgłaszając to co tu wyprawiał PzD i co z tym zrobił ten cały Łętowski?
olał to ...podobnie jak pański ojciec...
teraz co robi kiedy sypią się tu wyzwiska od ''pedałów ''i ''ciot'' ?
olewa to ale posty nawet nie ocierające się o próbę kogoś obrażenia tnie jak oszalały...
to jest ''dziennikarz''?...to ukierunkowany cenz.or ...taki rodzimy czekista...

tu muszę jedno przyznać ..dopiero pańska reakcja na widok kopii jakie pokazałem zaowocowała tym że pojawił się ten podkreślony na czerwono tekst...
to jedyna zmiana jaką tu zaobserwowałem od lat ...ale czy sam tekst to zmienił?
to niech pan sam oceni...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowe Przymiotno niezalogowany
25 lipca 2024r. o 22:04
Zaleta jest to że dowiadujemy się ciekawych rzeczy a wada że praca dziennikarska przez niektórych jest nie doceniona.. Proszę zamknijcie możliwość komentowania hejterzy nie śpią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza