Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Papa zaprasza
22726
Marcin Marczewski
16 sierpnia 2024r. o 13:31
~~Kasztanowoczerwona Lawenda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Chabrowa Margerytka napisał(a): To znowu dwie gliniady czy jak ?


Dokładnie tak, można zgłupieć, bo na konkurencyjnym portalu mówią że ich jest oryginalna xD

Nie wierz im. Oni nawet slogany innych portali kopiują ;) Zero kreatywności.
Teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości jak to było paradą hehe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Jaśminowiec niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 13:43
panie Marcin kiedy zapowiadane na wakacje spotkanie z bolecnautami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
16 sierpnia 2024r. o 14:00
~~Jasnozielony Jaśminowiec napisał(a): panie Marcin kiedy zapowiadane na wakacje spotkanie z bolecnautami?

Zapraszam na spotkanie :-) Może być nawet jutro! Ewentualnie niedziela rano.

PS. Pozostałe posty wyłączam, bo zaśmiecają wątek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 14:03
Ok ale gdzie i o której
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółty Kosaciec niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 14:04
nie nawidze hipokrytów -nigdy moja noga z takim w szeregu nie stanie.Nie miej kazdego naiwnego na ktory cos twoj usmieszek zrobi a ten kto pojdzie jeszcze nie ma tej tendencji rozszyfrowania prawdziwej osobowosci czlowieka no byc moze jakas sowity obiecany zaskorniak ich zmobilizuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cis szary niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 14:09
~~Złocistożółty Kosaciec napisał(a): nie nawidze hipokrytów -nigdy moja noga z takim w szeregu nie stanie.Nie miej kazdego naiwnego na ktory cos twoj usmieszek zrobi a ten kto pojdzie jeszcze nie ma tej tendencji rozszyfrowania prawdziwej osobowosci czlowieka no byc moze jakas sowity obiecany zaskorniak ich zmobilizuje

A z tym to nie do końca się zgadzam. To właśnie jest okazja by będąc twarzą w twarz zadać konkretne pytania . Ciekawi mnie zresztą ilu forumowych krzykaczy będzie miało na tyle JAJ by się tam pokazać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 14:12
~~Chabrowa Margerytka napisał(a): To znowu dwie gliniady czy jak ?
jestem za gliniada Istotnych zaden nie bedzie mna dyrygował i zmuszał w co sie mam ubrac pojde na luzie a nie pod jakims apodyktycznym pa --pa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
16 sierpnia 2024r. o 14:46
~~Jasio napisał(a): Ok ale gdzie i o której

Więc?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza