Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Most na Zgorzeleckiej otwarty
~~Tabaczkowy Cyprysik niezalogowany
5 godz. 6 min. temu
Herr Zbigniew jawohl!!!ja ja ekobanditen muss karcer und cwaj dni bez H2O .Wtedy zmięknąć i przepraszać.Taaa )))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Modrzew niezalogowany
4 godz. 44 min. temu
~~Zbigniew napisał(a): Śmiej się, ale powiem ci co jest winą Tuska. To że nie będzie śledztwa względem niemieckich agentów eko terrorystów. Ci ludzie powinny mieć bardzo poważne zarzuty.

Ależ ja się nie śmieję. Ja mam informację z pierwszej ręki. Mianowicie mieszkam i pracuje na Madagaskarze i to co się dzieje w Polsce mówią mi lemury a ja zawsze wierzę lemurom tak jak barany w Polsce uwierzyli Tuskowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśnik niezalogowany
3 godz. 34 min. temu
Z tym mostem to tak samo jak w covidzie zamknęli lasy. Po co? Na co? Dlaczego?
Ost zamknięty a gddkik mówili że dziwig się nie wywróci. Polska oto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mikrus niezalogowany
3 godz. 17 min. temu
ta firme od mostu bym pociagnol do odpowiedzialnosci co za baran stawia w wodzie zurawia mogli go dalej ustawic , to bylo wiadomo bedzie jesien powtorka z rozrywki bedzie a mozna bylo dalej ,, ludzie powinni lomot spuscic tym baranom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Denis_Ta niezalogowany
3 godz. 7 min. temu
Powódź i inne ludzkie tragedie ukazują ile warta jest religia i jej zawierzenia Opatrzności. Okazuje się że po raz kolejny (setny, tysięczny...) bóg zawiódł na całej linii a przy tym złamał swoje przymierze.
============= Albowiem zaprawdę powiadam Wam wyznawcy tej baśni z Tysiąca i Jednej Nocy: 8 Potem Bóg tak rzekł do Noego i do jego synów: 9 «Ja, Ja zawieram przymierze4 z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; 10 z wszelką istotą żywą, która jest z wami: z ptactwem, ze zwierzętami domowymi i polnymi, jakie są przy was, ze wszystkimi, które wyszły z arki, z wszelkim zwierzęciem na ziemi. 11 Zawieram z wami przymierze, tak iż nigdy już nie zostanie zgładzona wodami potopu żadna istota żywa i już nigdy nie będzie potopu niszczącego ziemię». 12 Po czym Bóg dodał: «A to jest znak przymierza, które ja zawieram z wami i każdą istotą żywą, jaka jest z wami, na wieczne czasy: 13 Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną a ziemią. 14 A gdy rozciągnę obłoki nad ziemią i gdy ukaże się ten łuk na obłokach, 15 wtedy wspomnę na moje przymierze, które zawarłem z wami i z wszelką istotą żywą, z każdym człowiekiem; i nie będzie już nigdy wód potopu na zniszczenie żadnego jestestwa. 16 Gdy zatem będzie ten łuk na obłokach, patrząc na niego, wspomnę na przymierze wieczne między mną a wszelką istotą żyjącą w każdym ciele, które jest na ziemi».
17 Rzekł Bóg do Noego: «To jest znak przymierza, które zawarłem między Mną a wszystkimi istotami, jakie są na ziemi». Księga Rodzaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak prawdziwy niezalogowany
1 godz. 0 min. temu
Kto odpowiada za bezmyślne sparaliżowanie miasta! Mieszkańcy muszą się dowiedzieć co za mędrzec odpowiada za pracę dźwigu! Ciekawe co władze miasta zrobią ażeby rozliczyć firmę budowlaną za straty ! Kiedy my mieszkańcy dowiemy się o tym ! Panie prezydencie Roman co Pan na to !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza