Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pszczoły, Winorośle i Lokalna Kultura: Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w Przemkowie
~~Purpurowa Pysznogłówka niezalogowany
2 godz. 6 min. temu
Harnas ze zlotym sikorem szoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kupiłem nick niezalogowany
2 godz. 4 min. temu
Przemków = wylęgarnia dziewczyn z gościnnym kroczem !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Jodła niezalogowany
1 godz. 54 min. temu
~~Kupiłem nick napisał(a): Przemków = wylęgarnia dziewczyn z gościnnym kroczem !!!


STOP Chamstwu!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kupiony nick niezalogowany
1 godz. 39 min. temu
~~Karminowa Jodła napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kupiłem nick napisał(a): Przemków = wylęgarnia dziewczyn z gościnnym kroczem !!!


STOP Chamstwu!!!!!!

To nie chamstwo , tylko stwierdzenie faktu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Purpurowa Pysznogłówka niezalogowany
1 godz. 20 min. temu
~~Kupiłem nick napisał(a): Przemków = wylęgarnia dziewczyn z gościnnym kroczem !!!

w jakim pszedziale wiekowy bo to warzne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Naparstnica niezalogowany
43 min. temu
o,gierek się wypowiedział ,żenua
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiek niezalogowany
39 min. temu
Warto tam wpaść na chwilkę. Miody, nalewki, wina i inne alkohole to rewelacja!!! Sprzedawcy z całych zakamarków kraju a przy tym fachowców.!!!
Całą imprezę psuje nagłośnienie ryczących głośników z pobliskiej sceny. Nie da się długo wytrzymać.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Miskant niezalogowany
26 min. temu
Brendy, okowita, śliwowica, bimber za 0,7 l 60 zł. Wszystko z akcyzą. Miody pitne od 35 zł w zależności jaki, miody - rzepakowy za 30 zł i potem gryczany, lipowy za 40-45 zł, wrzos 75 zł. Swojskie wędliny, chleby itp. Pojechać warto Bardzo dobre krówki o różnych smakach, ale za 100 gram 8,90 zł. Wiadomo akcesoria dla pszczelarzy. Wina od 30 parę zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza