Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

2945
Mgosia
16 grudnia 2020r. o 17:37
A zdarzają się czasami takie momenty, że wsadziło by się te grabie , albo jeszcze lepiej -parasol i otworzyć :D
Chociaż jak tak sobie pomyślę, to ostatnio żadna baba mnie nie wkurzyła :|
Może na starość złagodniałam :] :D


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
16 grudnia 2020r. o 20:44
Dobry wieczór:)

Mgosia napisał(a): Może na starość złagodniałam :] :D


Na starość :|:| :D


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
16 grudnia 2020r. o 20:54
Druga młodość, czy to lepiej zabrzmiało ? :D

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
16 grudnia 2020r. o 21:14
Mgosia napisał(a): Druga młodość, czy to lepiej zabrzmiało ? :D


Zdecydowanie lepiej ;)

Dostaniesz ode mnie koszulkę :D

[img=1608149378_6dqdpfs.jpg]


No tak, ale żeby na nią zarobić, to muszę wcześnie wstać, więc...adiue mon Cherie :)

Dobrej nocy Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
16 grudnia 2020r. o 21:28
A mogę jeszcze prosić o jakiś bon podarunkowy ? :)
Może być na operacje plastyczną zmarszczek :P

Kolorowych :) :*

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 grudnia 2020r. o 21:28
Najbardziej podobaÅ

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
17 grudnia 2020r. o 6:45
Dzień dobry:)



Chociaż o poranku, to może... otwórz oczy:)

Mam parę minut, więc jest szansa, że zdążę się ubrać :D



Mgosia napisał(a): A mogę jeszcze prosić o jakiś bon podarunkowy ? :)
Może być na operacje plastyczną zmarszczek :P

Zapomnij :> wciągnie Cię i na ulicy Cię nie poznam :D :*

[img=1608183415_5j767ei.png]


Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
17 grudnia 2020r. o 18:37
Dobry wieczór:)

[img=1608226429_ua94y8x.jpg]


Mgosia napisał(a):
Chociaż jak tak sobie pomyślę, to ostatnio żadna baba mnie nie wkurzyła :|


"Nie ma czasu – tak krótkie jest życie – na sprzeczki, przeprosiny, zawiść, wyjaśnienia. Jest tylko czas na kochanie, i to w tej chwili, że się tak wyrażę"
Mark Twain

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.