Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
19 grudnia 2020r. o 22:48
E napisał(a): Miłość..........

Mają Ludzie większe problemy...


Tak różne, ale radzą sobie całkiem dobrze;):):):)[img=1608414215_kdnqlxd.jpg]

Kolorowych snów:):):):)


Dopisane 19.12.2020r. o godz. 22:48:

Pannazdzieckiem napisał(a): Ja nie zasługuję na miłość i szacunek Gocho ... Tyś Cesarzowom , ale jeśli cokolwiek nas łączy z człowieczeństwem , to powiedz mi dlaczego mnie nie kochasz ?
Jezus mówił , że wszystkich trzeba kochać ...

Dobranoc ... mówi cham i prostak

Kochamy Cię, kochamy :):):)):):) Musisz sam siebie pokochać to, to poczujesz:):):):):)
[img=1608414517_l8ykxin.jpg]

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
19 grudnia 2020r. o 22:51
E napisał(a):

Mają Ludzie większe problemy...



Ano mają , na przykład taki jeden łysy z wąsem ;) :D Bo wciąż mu grzebień leci nie tam gdzie powinien ;) :D


MissWiedzyUczuc napisał(a):

Niech się spełnia..... NIE SPAĆ!


Toż przecież nie śpię :D chociaż mam mięciutką kołderkę i serduszkową podusię :)
I psiego stróża :D


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
19 grudnia 2020r. o 23:00
Mgosia napisał(a):
Toż przecież nie śpię :D chociaż mam mięciutką kołderkę i serduszkową podusię :)
I psiego stróża :D



Piękniusia podusia i jak tu nie śnić o przystojniakach? ;):):):):)

W takim razie mam dla Ciebie prezencik ;):):) przygotuj grosika :):):)


Czasem perturbacje życiowe prowadzą wbrew naszych strachom do smacznego ciasteczka ;:):):)

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
19 grudnia 2020r. o 23:14
A tam zaraz przystojniaczka, mam inne marzenia , wrzucę do fontanny grosik z myślą o tym,żeby poczynić kolejny krok w fotografii, żeby wreszcie uwierzyć w siebie i jeszcze odwaga by mi się przydała ;) :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
19 grudnia 2020r. o 23:16
Życie to przygoda :):0):):))::):)

Sny też bywają przygodowe:):):):);0:):) hihihi
Różane balkony, śnieżnobiałe żagle łodzi, srebrzyste tasiemki wodospadów, smak, dotyk, zapach i... i przystojniak ;':):)::)Pandemia przy tym wysiada:):):):):)

kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
19 grudnia 2020r. o 23:21
A fujjj ..oczywiście co do przystojniaka :D moje zainteresowania przystojniakami są na poziomie - 10 :] No chyba, że trafił by mi się przystojny wnusio :) :* ale jak na razie poszło w babską stronę :D :*

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15845
#MissWiedzyUczuc nieaktywny
19 grudnia 2020r. o 23:23
Mgosia napisał(a): mam inne marzenia ,

wrzucę do fontanny grosik z myślą o tym,żeby poczynić kolejny krok w fotografii

;) :)


Inne marzenia nie wykluczają przystojniaczka;):):):)Nawet ten z taniego romansidła nosiłby za tobą aparaty;):):):)hihihihi


kochaj, a będziesz kochany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
19 grudnia 2020r. o 23:26
Odstąpię Ci go , a nawet jeszcze dopłacę kolejnym grosikiem :D Chyba mam jakąś fobię jeśli chodzi o facetów :> Zdecydowanie wolę kobiety i to nie wszystkie :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza