Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

6979
E
6 stycznia 2021r. o 7:37
Dzień dobry:)

"Jeśli potrzebujesz pomocnej dłoni, Jeśli potrzebujesz kogoś, kto cię zrozumie Tutaj jestem"



Miłego dnia Bajarze :*






Dopisane 06.01.2021r. o godz. 07:37:

Dzień dobry :)

[img=1609914992_nc5gz06.jpg]


"Każda droga jest łatwiejsza
Gdy widzisz to, co dobre jest"

Więc wytężmy wzrok i...szukajmy...


Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
6 stycznia 2021r. o 14:47
Dobry dzień ;)




Dopisane 06.01.2021r. o godz. 14:47:

Pada sobie śnieżek , pada sobie równo ... ;)


[img=1609940863_km4jrod.jpg]

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
6 stycznia 2021r. o 21:06
Dobrej nocy,
w księcia karocy,
w szatach królowej,
w koronie na głowie...
a tak mnie poniosło :D

Mgosia napisał(a): Pada sobie śnieżek , pada sobie równo ... ;)


Raz spadnie na chodnik, raz spadnie na... młodnik :D

[img=1609963436_xtuvfkm.jpg]


:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 stycznia 2021r. o 20:15
Dobry wieczór :)
No to co, idziemy już spać ? ;)




Dopisane 07.01.2021r. o godz. 20:15:

Natknęłam się na ten utwór i przypomniał mi się Hegemon, pozdrawiam gdziekolwiek jesteś.


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 stycznia 2021r. o 20:22
Mgosia napisał(a): No to co, idziemy już spać ? ;)


Proszę, nie wysyłaj nas spać:| daj jeszcze z 15 minut :D

"Moje wędrowanie
Moje upadanie
Moje powstawanie
Twoje...



Mgosia napisał(a): przypomniał mi się Hegemon, pozdrawiam gdziekolwiek jesteś.



I ja również :)



"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 stycznia 2021r. o 21:36
"Nie liczę godzin, i lat"



Można? można :)

Dobrej nocy Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
7 stycznia 2021r. o 21:41
Ja czasami też nie wiem ..a może nie wierzę, a słowo babcia , kurcze to się nie dzieje naprawdę :)


"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
8 stycznia 2021r. o 18:13
Dobry wieczór:)

[img=1610119263_yxgnic1.jpg]


Mgosia napisał(a): ... kurcze to się nie dzieje naprawdę :)


To się dzieje i delektuj się tym każdego dnia:*




"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza