Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Don-Bum niezalogowany
wczoraj o 19:43
~~Posiwiały Zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Trzykrotka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ula napisał(a): Propozycja obniżenia wieku wyborczego, przez rotacyjnego marszałka Sejmu (od 16 lat) , to kij na seniorów. Jakie jeszcze pomysły będzie miał człowiek z ,, Mam talent "? Jest już wesoło w Sejmie , a będzie jeszcze śmieszniej.Powinni górny limit ustalić np. 75 lat, prawo wyborcze bierne i czynne. Ludzie starsi nie biorą odpowiedzialności za swoje decyzje i są sterowani przez sekretarza albo księdza.

Aleś głupi. Mojżesz żył 120 lat . To znaczy ,że przez 45 lat nie brałby udziału w wyborach ? Mam prawie 90 lat i pomagam prawnuczce w matematyce i chemii.I ilu jest takich jak ty?
Żyj 120 lat jak Mojżesz, albo 950 jak Noe.
Niestety prawa wyborcze tracisz w wieku 75 lat. I tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bohdan niezalogowany
wczoraj o 21:11
~~Hmmm napisał(a): To kto w końcu startuje? Tylko Rysik?

Na to wygląda. Można jeszcze próbować hałke namawiać bo przynajmniej nie kłamał a ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ferda niezalogowany
22 godz. 41 min. temu
Don - Bum głupszy niż Hun.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don-Bum niezalogowany
17 godz. 28 min. temu
ha,ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.