Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Redan niezalogowany
31 maja 2022r. o 17:51
~~Kaszankarz napisał(a): a co, boicie się w gminie że przyjdzie Ktoś z zewnątrz i przewietrzy urząd ?
Przydało by się

Nie tylko boimy , ale trzęsiemy się ze strachu. Zjedz kaszankę, a będziesz mądrzejszy. Przydałby Ci się rozum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadia niezalogowany
31 maja 2022r. o 18:40
Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: https://panieonline.pl/nadia89
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bernard niezalogowany
1 czerwca 2022r. o 12:43
~~Nadia napisał(a): Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: https://panieonline.pl/nadia89

Dlaczego ogłaszasz swoje zalety w gminie Gromadka? Robiłaś to już w tamtym roku. Tu nikogo takiego nie znajdziesz.Szukaj w innym miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalska Stokrotka niezalogowany
2 czerwca 2022r. o 9:30
~~Redan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kaszankarz napisał(a): a co, boicie się w gminie że przyjdzie Ktoś z zewnątrz i przewietrzy urząd ?
Przydało by się

Nie tylko boimy , ale trzęsiemy się ze strachu. Zjedz kaszankę, a będziesz mądrzejszy. Przydałby Ci się rozum.


He he, odezwała się wsiowa szlachta z ug
jak jest,to wszyscy wiemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Reset niezalogowany
3 czerwca 2022r. o 6:56
Ta Kalinowykardynalska Stokrotka to jakiś prymitywny jaskiniowiec. Wymaga szczególnej opieki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trepik niezalogowany
10 czerwca 2022r. o 13:08
~~Kaszankarz napisał(a): a co, boicie się w gminie że przyjdzie Ktoś z zewnątrz i przewietrzy urząd ?
Przydało by się

Kiedy wreszcie przyjdzie ten ,,ktoś
~~Kaszankarz napisał(a): a co, boicie się w gminie że przyjdzie Ktoś z zewnątrz i przewietrzy urząd ?
Przydało by się

~~Kaszankarz napisał(a): a co, boicie się w gminie że przyjdzie Ktoś z zewnątrz i przewietrzy urząd ?
Przydało by się

Kiedy wreszcie przyjdzie ten ktoś? Nie możemy się doczekać. Zobaczymy co potrafi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BAM-BAM niezalogowany
10 czerwca 2022r. o 22:21
~~Marta napisał(a): Czy to prawda , że wybory wójta gminy Gromadka mają się odbyć 24 lipca tego roku? Ponoć są już kandydaci na ten intratny urząd. Czy nie można z tym poczekać do wyborów w jesieni 2023 roku.
Byłoby to bardziej właściwe. Obecnie w roli zastępcy wójta świetnie spisuje się Pan
T. Matyjewicz i mógłby ją pełnić dalej .
Qutas też jest ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Tamaryszek niezalogowany
12 czerwca 2022r. o 5:11
Nadia ,szukaj w Bożejowicach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo