Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Oli niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 18:21
Wy dalej ta sama śpiewka, nie dziwię się że Pan Patryk nie chce z wami rozmawiać.
Teraz pełni obowiązki wójta i gmina się nie zawaliła przez ten czas, a krótki miał czas, no i się nie zawali jak zostanie wójtem.
Stare obumarłe układy trzeba zmienić, kawka to przedstawiciel starszego pokolenia delikatnie mówiąc.
Ja jestem młodszy od niego i wiem kiedy człowiek ma najwięcej energii, pomysłów i kiedy chce zmieniać świat na lepszy.
Pan Patryk Hałka jet właśnie w takim wieku, dlatego stawiam na niego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 18:34
~~Oli napisał(a): Wy dalej ta sama śpiewka, nie dziwię się że Pan Patryk nie chce z wami rozmawiać.
Teraz pełni obowiązki wójta i gmina się nie zawaliła przez ten czas, a krótki miał czas, no i się nie zawali jak zostanie wójtem.
Stare obumarłe układy trzeba zmienić, kawka to przedstawiciel starszego pokolenia delikatnie mówiąc.
Ja jestem młodszy od niego i wiem kiedy człowiek ma najwięcej energii, pomysłów i kiedy chce zmieniać świat na lepszy.
Pan Patryk Hałka jet właśnie w takim wieku, dlatego stawiam na niego.


To jesteś Ola czy Oli bo już ci się pyerdoli . Pomocnik montera mebli ,po ogólniaku ,będzie zmieniał świat .
Zmianę zacznie od Gromadki .!!!!!!!!!!!!!!! ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Egon niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 19:13
~~Tikol napisał(a): Z byłych kandydatów to Lidka jest ok, niestety myślę, że może ciągnąć za mniejszością Łemkowsko-Ukraińską, podobnie jak to robił śp wójt.
Do 2023 ktoś może się nowy wyłonić, a jeżeli wygra Hałka, skończy studia i się sprawdzi to nie będziemy musieli szukać nowego.

Styudia w niecałe półtora roku? No, no. To już było za komuny. Tak kończyli sekretarze jedynej słusznej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oli niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 20:10
Skończy kiedy skończy, a Kawka już się skończył.
To dziadek, powinien dać sobie spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wera niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 20:17
Zagłosujmy na Patryka !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wera niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 20:18
Patryk Hałka z PIS. To nic. Trzeba dać szansę innym. Kawka nic nie zrobi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tolek niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 20:25
~~wera napisał(a): Patryk Hałka z PIS. To nic. Trzeba dać szansę innym. Kawka nic nie zrobi


Ola idi ty na xuj.Do chlewa świnie nakarmić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ola niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 20:32
Tylko Patryk Hałka odpowiedni na to stanowisko !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza