Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Uczeń niezalogowany
7 września 2022r. o 11:10
Kiedy będzie otwarty basen ,, Delfinek " przy szkole podstawowej w Gromadce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dusigrosz niezalogowany
7 września 2022r. o 13:59
~~Uczeń napisał(a): Kiedy będzie otwarty basen ,, Delfinek " przy szkole podstawowej w Gromadce?

jeszcze sobie POczekasz, prąd zbyt drogi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczeń niezalogowany
7 września 2022r. o 16:53
~~dusigrosz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Uczeń napisał(a): Kiedy będzie otwarty basen ,, Delfinek " przy szkole podstawowej w Gromadce?

jeszcze sobie POczekasz, prąd zbyt drogi

~~dusigrosz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Uczeń napisał(a): Kiedy będzie otwarty basen ,, Delfinek " przy szkole podstawowej w Gromadce?

jeszcze sobie POczekasz, prąd zbyt drogi

Pytam poważnie , a Pan taki skąpy. Można zainstalować lampy naftowe , albo kaganki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Skąpy niezalogowany
7 września 2022r. o 22:09
~~Uczeń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dusigrosz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Uczeń napisał(a): Kiedy będzie otwarty basen ,, Delfinek " przy szkole podstawowej w Gromadce?

jeszcze sobie POczekasz, prąd zbyt drogi
~~dusigrosz napisał(a): Ktoś napisał: ~~Uczeń napisał(a): Kiedy będzie otwarty basen ,, Delfinek " przy szkole podstawowej w Gromadce?
jeszcze sobie POczekasz, prąd zbyt drogi
Pytam poważnie , a Pan taki skąpy. Można zainstalować lampy naftowe , albo kaganki.

Nie chodzi o oświetlenie lecz utrzymanie wody w,, kondycji"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Czosnaczek niezalogowany
7 września 2022r. o 22:54
~~Szarobrunatny Czyściec napisał(a): ~~Leo napisał(a): "Mam nadzieję, że PO i KO nie wygrają wyborów, PiS i Hołownia może do nich dołączyć, bo wszystko to to samo."
Też mam taką nadzieję, wszyscy ci którzy od dekad są na stołkach powinni przekazać władzę młodszym.

Stary wypalony, tym bardziej na emeryturze może pracować jako stróż a nie decydować o tym jak społeczeństwo ma żyć.
Dyrektorzy szkół, którzy odeszli na emeryturę mogą założyć sobie działalność i udzielać korepetycji, a nie blokować miejsca młodym.
Aluzja do dyrektorki z Modłej.
Stare kwoki, tym bardziej ukraińscy nacjonaliści nie powinni blokować Polaków i zaniżać im oceny .
W szkołach kształtuję się przyszłość Polski, jaka ona będzie i jakie wartości wszczepi się młodemu, następnemu pokoleniu.
Od szkół, przedszkoli zależy jaka kiedyś będzie Polska.

Polska powinna być Polską.




Przyszłość zależy jak Cię w domu wychowują Pacanów.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Czosnaczek niezalogowany
7 września 2022r. o 22:57
~~Kakaowy Czosnaczek napisał(a): ~~Szarobrunatny Czyściec napisał(a): ~~Leo napisał(a): "Mam nadzieję, że PO i KO nie wygrają wyborów, PiS i Hołownia może do nich dołączyć, bo wszystko to to samo."
Też mam taką nadzieję, wszyscy ci którzy od dekad są na stołkach powinni przekazać władzę młodszym.

Stary wypalony, tym bardziej na emeryturze może pracować jako stróż a nie decydować o tym jak społeczeństwo ma żyć.
Dyrektorzy szkół, którzy odeszli na emeryturę mogą założyć sobie działalność i udzielać korepetycji, a nie blokować miejsca młodym.
Aluzja do dyrektorki z Modłej.
Stare kwoki, tym bardziej ukraińscy nacjonaliści nie powinni blokować Polaków i zaniżać im oceny .
W szkołach kształtuję się przyszłość Polski, jaka ona będzie i jakie wartości wszczepi się młodemu, następnemu pokoleniu.
Od szkół, przedszkoli zależy jaka kiedyś będzie Polska.

Polska powinna być Polską.




Przyszłość zależy jak Cię w domu wychowują Pacanów.

Pacanów coraz więcej wszystko przeszkadza kościół, religia,szkoła, masakra jakaś co za ludzie co za świat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oli niezalogowany
8 września 2022r. o 9:18
~~Kakaowy Czosnaczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kakaowy Czosnaczek napisał(a): ~~Szarobrunatny Czyściec napisał(a): ~~Leo napisał(a): "Mam nadzieję, że PO i KO nie wygrają wyborów, PiS i Hołownia może do nich dołączyć, bo wszystko to to samo."
Też mam taką nadzieję, wszyscy ci którzy od dekad są na stołkach powinni przekazać władzę młodszym.

Stary wypalony, tym bardziej na emeryturze może pracować jako stróż a nie decydować o tym jak społeczeństwo ma żyć.
Dyrektorzy szkół, którzy odeszli na emeryturę mogą założyć sobie działalność i udzielać korepetycji, a nie blokować miejsca młodym.
Aluzja do dyrektorki z Modłej.
Stare kwoki, tym bardziej ukraińscy nacjonaliści nie powinni blokować Polaków i zaniżać im oceny .
W szkołach kształtuję się przyszłość Polski, jaka ona będzie i jakie wartości wszczepi się młodemu, następnemu pokoleniu.
Od szkół, przedszkoli zależy jaka kiedyś będzie Polska.

Polska powinna być Polską.




Przyszłość zależy jak Cię w domu wychowują Pacanów.

Pacanów coraz więcej wszystko przeszkadza kościół, religia,szkoła, masakra jakaś co za ludzie co za świat.

Możesz dokładniej, bo nie wiem co masz na myśli.
Możemy, a nawet powinniśmy być w Unii Europejskiej, ale nie zapominajmy o polskim patriotyzmie. Polska powinna być polską.
Jestem z rodziny która wiele lat żyła poza naszymi granicami i wiem jak poniżają Polaków za granicą. Wiem o czym piszę, mamy swoje wartości i swój język i tego się trzymajmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DRAGAN niezalogowany
8 września 2022r. o 15:12
&t=3s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie