Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bazylika dla bolesławian i gości
~ niezalogowany
8 października 2012r. o 12:35
~Marta napisał(a): Rozumiem, że Europa ma korzenie chrześcijańskie, więc jako elementu kultury przekreślić się tego nie da. I fakt ten szanuje.

A jakie ma niby mieć te korzenie? Przecież tu nie było żadnego wyboru, albo dane państwo przyjmowało chrzest, albo były inne środki "przymusu", np. krucjaty, by stać sie poddanym papieża.
Poza tym jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, a Kościół potrzeby ma duże, oj rzekłbym nieograniczone...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2012r. o 12:50
Widzę że rada miasta w swoim żywiole purpurowym.
Co to jest? Fioletowe i brązowe wita purpurowe? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2012r. o 13:40
Średniowiecze, nic dodać, nic ująć..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 października 2012r. o 14:12
~ napisał(a): Widzę że rada miasta w swoim żywiole purpurowym.
Co to jest? Fioletowe i brązowe wita purpurowe? :)

fioletowe?
myślę że J.P. :D
i bynajmniej nie ,,drugi,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jurek niezalogowany
8 października 2012r. o 15:43
D-ca pułku składa hołdy biskupowi !Czy to już jest państwo wyznaniowe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
8 października 2012r. o 17:18
Ale ostro tu moderator wywala za to że coś nie tak się dorzuci. Takamoderacja. A czy tam piankę gratis dają czy nie ?


Dopisane 08.10.2012r. o godz. 17:18:

zapomniałem dopisać. Już rano po moim dowcipie który został wywalony. Czy ten bóg i jego słudzy w czarnych spódnicach wiedzą ile głoduje dzieci w naszym kraju,czy wiedzą ile jest patologi czy wiedzą o tym że blizniemu trzeba pomóc?
Chyba nie bo ogarnia ich pycha.Szkoda mi tylko dzieci które nie mają co zjeść bo ich rodzice są patologią a kościół nic nie robi bo po co za wiarę się płaci. To mnie boli o tym się nie mówi. O domach dziecka itd. Prawda w oczy kole

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasiek niezalogowany
8 października 2012r. o 19:12
Ukłony dla społeczeństwa naszego miasta!!!! Pojawiła się tylko garstka emerytów + pełen garnitur rozmodlonych miejskich władz no i totalny najazd /zlot/ poprzebieranych panów w długich sukienkach.... Dziwaczna impreza w centrum Europy..... Nie dla mnie takie towarzystwo w niebie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3123
#Thor nieaktywny
8 października 2012r. o 19:26
Detonator napisał(a): ...... Czy ten bóg i jego słudzy w czarnych spódnicach wiedzą ile głoduje dzieci w naszym kraju,czy wiedzą ile jest patologi czy wiedzą o tym że blizniemu trzeba pomóc?


Wypominasz duchownym brak pomocy potrzebującym.
Skąd wiesz, że nie pomagają im. Przykładów prowadzenia jadłodajni dla biednych, czy też organizowania akcji charytatywnych jest wiele.

Ja zapytam Ciebie - Co Ty zrobiłeś w kierunku pomocy głodującym dzieciom, skoro wiesz, że potrzebują pomocy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza