Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szachy

~~Trawiasty Rącznik niezalogowany
17 maja 2023r. o 14:49
Coś się zmieniło? jest gdzieś klub?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanka niezalogowany
18 maja 2023r. o 21:22
W szachy trzeba umieć grać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asd niezalogowany
19 maja 2023r. o 10:39
Ja umiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Pietruszka niezalogowany
21 maja 2023r. o 21:47
Czy w którejś ze szkoł prowadzone są zajęcia z szachów? Kiedyś były w SP4. Czy nadal są? Może jest tu jakiś rodzic i coś wie na ten temat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Goździk niezalogowany
25 maja 2023r. o 15:41
Nic nigdzie nie ma. Jeden instruktor chyba zmarł( był już w podeszłym wieku), drugi wyjechał do USA i ślad po nim zaginał. Zostało paru działów i te frustrat, co kilka lat temu promował swojego syna na siłę na wszystkich portalach inrozwalil szachy w Bolesławcu, skłócił szachistów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawa Miechunka niezalogowany
25 maja 2023r. o 15:48
Szachy zniszczyl Krzysztof G. Klocil sie z wszystkimi i konfliktowal srodowisko, knul. Jego syn jest juz dorosly, nie gra juz w turniejach a szachy w Boleslawcu zdechly. Gratulujemy Krztofowi G!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Milin niezalogowany
2 czerwca 2023r. o 17:49
A może ktoś by chciał pograć koło baszty? Tam są stoły z szachami. Z chęcią bym pograła na żywo. Do tej pory tylko chess com. Mam tam rating koło 1800. Znajdzie się ktoś o podobnej sile gry i zechce pograć na świeżym powietrzu? :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Rannik niezalogowany
3 czerwca 2023r. o 4:39
~~Lilioworóżowy Milin napisał(a): A może ktoś by chciał pograć koło baszty? Tam są stoły z szachami. Z chęcią bym pograła na żywo. Do tej pory tylko chess com. Mam tam rating koło 1800. Znajdzie się ktoś o podobnej sile gry i zechce pograć na świeżym powietrzu? :-)

Mój syn gra. Może być 13-latek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza