Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry psychiatra w B-cu

~Goga niezalogowany
21 sierpnia 2016r. o 21:19
Kochani ja przeżywałam tragedjie człam się okropnie załamanie nerwowe nerwica lękowo napadowa bałam się wyjść z domu mając kilka kroków do sklepu szlam i wracalam myśląc że tam stanie mi się coś złego śiedząc przy stole zrywałam się z krzykiem bo lęk był silniejszy odemnie myśli samobujcze mąż musial być przymnie żebym mogła się czuć bezpiecznie i kiedy było już bardzo żle dostałam skierowanie na oddział na izbie przyjęć przyjeła mnie pani doktor kukiełka i uwieżcie mi dziękuje jej że żyje w ten sam dzień wruciłam do domu dostałam leki spalam dwa dni bo bylam tak zmęczona i od stycznia tego roku do czerwca dzisiaj umię się już uśmiechać przeżywalam straszne chwile i poilecam izba przyjęć i doktor Kukiełka tam może karzdy przyjść nie trzeba czekać dwa miesiące do poradni pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Leszczyna niezalogowany
30 kwietnia 2019r. o 12:29
Proszę o poradę, do którego psychiatry w Bolesławcu warto pójść?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
1 maja 2019r. o 23:23
Dr.Zdrówko.Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Wyżlin niezalogowany
31 sierpnia 2019r. o 7:37
Wojciech Donotek.
Piaskowa 15.

Bardzo polecam tego lekarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lilioworóżowa Pernecja niezalogowany
10 września 2019r. o 21:18
Nie polecam Pani Kukielki zero empatii co do drugiego czlowieka, przedmiotowe podejscie do pacjenta.Tragedia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Miodunka niezalogowany
11 września 2019r. o 15:43
Dobrzy lekarze, ??? Tych dobrych, starych, już nie na !!! A ci co sa teraz, maja ego duzo większe, od wiadomości !!! Przychodzi, człowiek-- prosi o przyjecie do szpitala---- Boi sie , ma mysli samobójcze, --w logicznym kontakcie !! Błaga, o pomoc !! Lekarz, go odsyła, do domo-- bo, nie ma miejsc !! chory, uderzył, lekarza, czy popchnał-- panika !! Lekarz zamiast, pomóc choremu,wystraszony wzywa policje --- która biedaka, zabiera !! Czy takie zachowanie, nie powinno, byc wpisane, w zawód psychiatry ????? przeciez, to sa ludzie , którzy moga reagowac róznie !!!bo po prostu, maja zaburzenia psychiczne--- i o tym, podejrzewam, lekarz powinien wiedziec !!! Powinien, takze umiec porozumiec, sie z chorym !!!!?? A nie posiłkowac, sie policja !! Dobra, jest pani Kukiełka, ma dobry kontakt, z chorymi i widoczne sa wyniki leczenia !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmelowopłowa Funkia niezalogowany
12 września 2019r. o 5:07
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna JUREK niezalogowany
22 lipca 2021r. o 7:49
Byłam pacjętką p.Samborskiej i dzięki trafności leku na moją przypadłość (nerwica depresyjno_lękowa)dzisiaj funkcjonuję normalnie.Miałam widoczne objawy tj bardzo trzęsła mi się głowa,minęło to dosłownie po tygodniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.