Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat

Oxpress - prywatna podstawówka - opinie

~~Wojtek 27 września 2022r. o 7:02
Szkoła realizuje cele wychowawcze ,dlatego pytam- dlaczego rano nie śpiewa się hymnu i nie odmawia pacierza ?Szczególnie w Oxpressie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Calibrachoa 27 września 2022r. o 13:15
~~Cyklamenowy Rojnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~Złotordzawy Rokitnik napisał(a): Nauczyciele staraja sie jak moga ale i tak ciezko pracowac jak brak pomocy. Zeby nie bylo linijki do tablicy czy sali komputrowej na Tyrankiewiczow tylko rozwalajace sie graty. Czasem to i kredy brak. Nie wiem za co ci rodzice placa. Ja swoje dziecko zabralem i to byla dobra decyzja. Moge placic ale za cos co jest warte wydawania pieniedzy. Swietlica to przechowywalnia gdzie za naszych czasow po 60 osob gniezdzilo sie w jednej sali. Jeden na drugim. Moj syn zle sie czul tam.

Ale to zdaje sie o szkole podstawowej? Mi chodzi o liceum, na które jak napisane wyżej uczniowie nie narzekają - są zadowoleni.

~~Ciemnofioletowa Kufea 28 września 2022r. o 10:15
~~Bladolawendowa Calibrachoa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cyklamenowy Rojnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~Złotordzawy Rokitnik napisał(a): Nauczyciele staraja sie jak moga ale i tak ciezko pracowac jak brak pomocy. Zeby nie bylo linijki do tablicy czy sali komputrowej na Tyrankiewiczow tylko rozwalajace sie graty. Czasem to i kredy brak. Nie wiem za co ci rodzice placa. Ja swoje dziecko zabralem i to byla dobra decyzja. Moge placic ale za cos co jest warte wydawania pieniedzy. Swietlica to przechowywalnia gdzie za naszych czasow po 60 osob gniezdzilo sie w jednej sali. Jeden na drugim. Moj syn zle sie czul tam.

Ale to zdaje sie o szkole podstawowej? Mi chodzi o liceum, na które jak napisane wyżej uczniowie nie narzekają - są zadowoleni.
post jest o podstawówce a nie o liceum.
~~Ciemnofioletowa Kufea 28 września 2022r. o 10:17
~~pani od polskiego napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnoszara Funkia napisał(a): Koszt rocznej nauki w SP to 3900PLN, można płacić miesięcznie. To niewiele, biorac pod uwagę ilość godzin j. angielskiego. Wyżywienie dostarcza zewnętrzna fima kateringowa, u której posiłki zamawia się bezpośrednio. Cena posiłku zależy od wieku dziecka i od tego, czy zamawiamy 1 czy 2 dania. Od klasy II w górę zestaw 9 zł, zupa 2,50 zł, II danie 7 zł. Kadra się nie zmienia. Bardzo dobrzy angliści.
Jak z zadaniem domowymi?

Jakim ,,zadaniem domowymi'' .nie nadajesz się do nas.
Nooo jeśli tam są tacy uczniowie którzy mają takich rodziców jak ty to faktycznie może być problem tylko zastanawiam się czy to ja się nie nadaję czy jednak ty
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.