Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

poród w Lubaniu prosze o opinie

~~Platynowa Rzeżucha niezalogowany
11 października 2018r. o 23:03
Pojechałam do szpitala w Lubaniu kiedy zaczęłam krwawić w zaawansowanej ciąży, pierwsza sala - badanie - miałam już regularne skurcze. Więc przeniesienie do drugiej sali. Tam położyli mnie i zostawili.. kazali spać. O drugiej w nocy skurcze co 2 min, sama miałam mierzyć, pretensje że ja nie śpię.. bo rozwarcia szyjki macicy nie ma,ale przeniosła mnie pani, bo była sama; trzecia sala, porodowa. Odradzono mi dzwonienie po partnera, a później już nie chciałam żeby ktoś oglądał mnie w takim stanie.. leżałam w tych bólach sama błagając o znieczulenie czy cesarkę do ósmej rano kiedy to przyszli lekarze na ranną zmianę. Lekarz: ta pani już dawno mogłaby urodzić. Bez ostrzeżenia rozepchali mi szyjkę macicy, też straszny ból, i urodziłam w 20 min. 6 szwów, bo mnie cięli, jak zaszywali nogi trzęsły mi się z zimna i zmęczenia, też zero reakcji personelu. Na sali poporodowej też nie było różowo, nie potrafilam karmić przez moje sutki, za każdym razem jak dziecko prawie przymierało głodem musiałam się prosić żeby dali dziecku mleko; jeszcze docinki że się dzieckiem nie chcę zająć. Nie mogę napisać, że każdy tam był zły, bo dwie panie były naprawdę przyjazne, ale niestety - WSZYSTKO INNE NIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płoworuda Sośnica niezalogowany
12 października 2018r. o 8:10
nie wazne gdzie ważne na jaki personel akurat sie traffi .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Kalmia niezalogowany
14 maja 2019r. o 13:37
Witam dziewczyny, jestem w ciąży termin na połowę sierpnia tego roku :-) Chodzę prywatnie, do doktora Chomy. Z uwagi na to , że mam dość dużą wadę wzroku ( ale nie na tyle by bez zaświadczenia od okulisty lekarz sam podjął decyzję o cesarskim cięciu) muszę iść do okulisty i poprosić o zaświadczenie o skróceniu drugiej fazy porodu. Tak jak tłumaczył mi lekarz, takie zaświadczenie będzie dla niego jednoznaczne z tym by wykonać u mnie cesarskie cięcie :-) Ja jestem za takim rozwiązaniem, bo bardzo boję się , że poleci mi znacząco wada wzroku, a tego bym nie chciała. Czy któraś z was miała cięcie cesarskie z takich wskazań okulistycznych? Czy znacie dobrego okulistę , który bez problemu wypisze takie zaświadczenie? Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoczerwony Klon niezalogowany
23 października 2019r. o 12:27
Czy rodził ktoś niedawno w Lubaniu? Termin mam za 2 tygodnie, chciałabym się czegoś dowiedzieć o oddziale i lekarzach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotordzawa Lewizja niezalogowany
7 sierpnia 2020r. o 10:09
Czy jest może gdzieś lista rzeczy, które należy ze sobą zabrać do porodu w szpitalu w Lubaniu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miodowa Miechunka niezalogowany
7 sierpnia 2020r. o 21:45
Urodziłam w maju. Mam traumę po porodzie A zwłaszcza przez Panie zajmujące się dzieckiem. Nie miałam pokarmu A Panie nie chciały nawet nakarmić dziecka. Na samą myśl o tym szpitalu chce mi się płakać. A rzeczy takie jak w każdym innym szpitalu. Nawet masz na zoz bolesławiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Buraczkowy Lilak niezalogowany
9 sierpnia 2020r. o 1:34
Ja rodziłam w październiku 2019 i nie mam zastrzeżeń do personelu jak bym miała wybierać to tylko lubań super położne, lekarze. Pani pielęgniarka nawet w nocy zaglądała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Żółwik niezalogowany
11 sierpnia 2020r. o 1:22
Rodziłam w Lubaniu. Rodziłam w Zgorzelcu. W Lubaniu lepsze warunki. W Zgorzelcu lepsze jedzenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.