Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

poród w Lubaniu prosze o opinie

~~Rdzawozłoty Nawłoć niezalogowany
8 lutego 2022r. o 18:35
~~Platynowa Rzeżucha napisał(a): Pojechałam do szpitala w Lubaniu kiedy zaczęłam krwawić w zaawansowanej ciąży, pierwsza sala - badanie - miałam już regularne skurcze. Więc przeniesienie do drugiej sali. Tam położyli mnie i zostawili.. kazali spać. O drugiej w nocy skurcze co 2 min, sama miałam mierzyć, pretensje że ja nie śpię.. bo rozwarcia szyjki macicy nie ma,ale przeniosła mnie pani, bo była sama; trzecia sala, porodowa. Odradzono mi dzwonienie po partnera, a później już nie chciałam żeby ktoś oglądał mnie w takim stanie.. leżałam w tych bólach sama błagając o znieczulenie czy cesarkę do ósmej rano kiedy to przyszli lekarze na ranną zmianę. Lekarz: ta pani już dawno mogłaby urodzić. Bez ostrzeżenia rozepchali mi szyjkę macicy, też straszny ból, i urodziłam w 20 min. 6 szwów, bo mnie cięli, jak zaszywali nogi trzęsły mi się z zimna i zmęczenia, też zero reakcji personelu. Na sali poporodowej też nie było różowo, nie potrafilam karmić przez moje sutki, za każdym razem jak dziecko prawie przymierało głodem musiałam się prosić żeby dali dziecku mleko; jeszcze docinki że się dzieckiem nie chcę zająć. Nie mogę napisać, że każdy tam był zły, bo dwie panie były naprawdę przyjazne, ale niestety - WSZYSTKO INNE NIE.
Współczuję. Po czymś takim człowiek zastanawia się nad kolejnym dzieckiem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
10 lutego 2022r. o 8:15
Bardzo ciekawe, lepiej rodzic w Lubaniu czy w Bolesławcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Jarząb niezalogowany
10 lutego 2022r. o 17:08
zależy gdzie zdążysz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółta Konwalia niezalogowany
11 lutego 2022r. o 5:51
~~Sylwia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistożółta Lilia napisał(a): Ordynator w Lubaniu na położnictwo ginekologiczne jest hamem i tylko tyle

Nie zgodzę się z tym ! Doktor Choma to wspaniały lekarz.

Ta a mi mało nie wykończył żony i dziecka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
27 marca 2022r. o 8:57
Pielęgniarki to skandal, bezduszne to nawet nie kobiety tylko zwyrodniałe babsztyle czekające na łapówki. Matki muszą robić wszystko same przy sobie i dziecku. Żadnej pomocy obiad o 13.00 kolacja o 15.30 śniadanie 10.00 skandal i kpina z pacjentek,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Lilia niezalogowany
27 marca 2022r. o 20:12
Moje trzy ciąże prowadził doktor choma i dziękuję mu za wszystko. Ostatnie dziecko rodziłam w lubaniu i jestem zadowolona z opieki jak na ginekologi tak i na położniczym. Niektóre panie leżące w szpitalu zachowują się jak księżniczki i myślą że szpital to hotel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lidia niezalogowany
29 marca 2022r. o 16:11
Myślę, że nie jest prawdą to co piszesz. Napewno w lubańskim szpitalu na ginekologi i położnictwie opieka lekarska jest bardzo dobra, co zaś się tyczy pielęgniarek to Adam skwitował to dosadnie i rzeczowo. Te panie nie powinny tam pracować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Krokus niezalogowany
30 marca 2022r. o 16:32
A po wyjściu ze szpitala też wam będzie potrzebna pielęgniarka do pomocy. Niektóre mamy mają dzieci cały czas przy sobie a drugie tylko patrzą aby oddać pielęgniarką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.