Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

OBÓZ DLA UCHODZCOW

~majętny Stef niezalogowany
13 września 2015r. o 20:35
Jestem ciekawy jak "polskie media" będą pokazywały kontrolę na Niemieckiej granicy.
Orban "bije i poniża" uchodźców na granicy a Niemcy będą ładnie prosili aby uchodźca sobie odszedł.
Ja stawiam że pokażą Polskich kiboli przygranicznych.

Apeluję do wszystkich że jak spotkają muzEUmanina pod Zgorzelcem aby udostępnili im kajak, ponton ,materac albo łódkę aby mogli Nysę przepłynąć bo most będzie zablokowany przez ...Polskich kiboli :D

Apeluję też do wszystkich Januszy kibicujących Nysie Zgorzelec lub koszykarzom Turowa - NIE CHODŹCIE W OKOLICACH MOSTU BO BĘDZIECIE W TV!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 września 2015r. o 23:11
[img=1442178694_rnm16jn.jpg]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2015r. o 23:39
Nie wiem Skornie czy miałeś kiedykolwiek kobietę :) Ale zaufaj mi, wcale nie trzeba kobiet bić ,żeby były chętne do seksu :)
Jeśli facet bije kobietę to robi to zazwyczaj z własnej seksualnej nieudolności i frustracji z tym związanej . Spora część ( nie wszyscy) którzy uciekają do Europy ,robią to właśnie dla tego ,że ich przywódcami są tacy ignoranci jak ten którego podobiznę wkleiłeś powyżej.
Ja też jestem przeciwnikiem niekontrolowanej imigracji ale pamiętaj .... wśród tych ludzi są tacy co potrzebują pomocy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2015r. o 0:21
~ napisał(a): Nie wiem Skornie czy miałeś kiedykolwiek kobietę :) Ale zaufaj mi, wcale nie trzeba kobiet bić ,żeby były chętne do seksu :)
Jeśli facet bije kobietę to robi to zazwyczaj z własnej seksualnej nieudolności i frustracji z tym związanej . Spora część ( nie wszyscy) którzy uciekają do Europy ,robią to właśnie dla tego ,że ich przywódcami są tacy ignoranci jak ten którego podobiznę wkleiłeś powyżej.
Ja też jestem przeciwnikiem niekontrolowanej imigracji ale pamiętaj .... wśród tych ludzi są tacy co potrzebują pomocy .

Widać, że nie zrozumiałaś. Skorn o tym, że kobiet się nie bije doskonale wie, natomiast powyższe Feministki chyba jednak lubią być bite i poniżane skoro tak pragną tu ciapatych.
Niestety mieszkałam jakiś czas temu za granicą i wstyd mi było za nasze rodaczki, które bardzo chętnie udostępniają swoje wdzięki Arabom i Hindusom, w Anglii co druga, pełno jest już polsko-ciapatych dzieci, a najlepsze że ich mężowie udają przed wszystkimi że to ich własne. Zero honoru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2015r. o 0:40
bliżniemu zawsze trzeba pomagać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łysy średniorozgarnięty niezalogowany
14 września 2015r. o 7:00
~ napisał(a): bliżniemu zawsze trzeba pomagać.


Tu nie ma miejsca na takie głupie wypowiedzi.
Polska dla Polaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Men niezalogowany
14 września 2015r. o 7:28
~ napisał(a): Nie wiem Skornie czy miałeś kiedykolwiek kobietę :) Ale zaufaj mi, wcale nie trzeba kobiet bić ,żeby były chętne do seksu :)


Oczywiście, że nie trzeba bić kobiet, żeby nakłonić je do seksu, wystarczy im po prostu zapłacić :D :D i sprawa załatwiona. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13059
bajo4
14 września 2015r. o 9:10
~Łysy średniorozgarnięty napisał(a):
~ napisał(a): bliżniemu zawsze trzeba pomagać.


Tu nie ma miejsca na takie głupie wypowiedzi.
Polska dla Polaków.



Anglia dla Anglików, Niemcy dla Niemców itd. itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza