Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Album: Tour de Konstytucja 2022 w Bolesławcu - 21.07.2022r.

Tour de Konstytucja 2022 w Bolesławcu - 21.07.2022r.

1/32 - Tour de Konstytucja 2022 w Bolesławcu - 21.07.2022r.

fot. Julia Drzewiecka / Bolec.Info, 2022-07-21

~~Obserwer 21 lipca 2022r. o 22:46
Tyle ideałów, wzniosłych słów, praworządności, zasad, itp... a jak jest naprawdę? Kłótnie na forum, wyzwiska, brak szacunku, szczucie jednych na drugich, obrażanie, zarzucanie i kradzież własności intelektualnej (gliniady) itd... Tacy właśnie jesteście. Nie słowa, a czyny. Lewicowy pokaz hipokryzji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.