Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Album: Święto Flagi Państwowej - 2.05.2023r.

Święto Flagi Państwowej - 2.05.2023r.

1/38 - Święto Flagi Państwowej - 2.05.2023r. - zdjęcie nr 1

fot. Kazimierz Marczewski / Bolec.Info, 2023-05-02

~~Zzieleniały Żywotnik niezalogowany
2 maja 2023r. o 18:18
Tylko ci którym wolno świętować reszta gdyby się pojawiła i nie daj Boże skomentowała lub na fotce się pokazała zaraz by miała sprawę polityczna i że się lansuje. Kłamstwo ten kraj to kłamstwo. Polski już nie ma Polskę rozebrano a Polaków wybito do nogi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza