Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Halloween w Bolesławcu: cukierek albo psikus!
3004
#masi nieaktywny
4 listopada 2015r. o 15:55
kc napisał(a):
masi napisał(a): Nie mogę być lepszy bo byś mnie znienawidziła :D


Żeby kogoś nienawidzić, to trzeba do niego coś czuć, a Ty, jak i większość osób, które "znam" tylko z forum, jesteś mi obojętny :] :] :].

Więc pytam po co, no po co Ci adres danej osoby aby powiedzieć jej to w twarz? :]
Przecież większość osób, które tu "znasz" są Ci obojętne... :D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 listopada 2015r. o 15:56
masiWięc pytam po co, no po co Ci adres danej osoby aby powiedzieć jej to w twarz? : napisał(a):
Przecież większość osób, które tu "znasz" są Ci obojętne... :D


Jaki adres, o co Ci chodzi masi : ) ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 listopada 2015r. o 15:58
ale to już Ci wystarcza by kogoś nazywać ''idiotą''
pomimo ''luźnej znajomości'' ;)
prawdziwa ''siła'' kc tkwi w zrozumieniu ;) a nie opieraniu się na doktrynach czy to na politycznych czy też religijnych
dlatego co może mnie przeszkadzać Halloween czy czyjaś wara ;)
dlatego dziwi mnie jakieś tam pisanie czyjeś (Twoje też)że ''atakuję wiarę i naśmiewam się z katolików''

ale powiedz mi tutaj -nie mogą rozbawić Twoje słowa ''bo to fałszywy ksiądz''?wiesz o czym piszę...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
4 listopada 2015r. o 15:58
Polecam pograć w szachy i zmusić "komórki" do wysiłku :]

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 listopada 2015r. o 16:00
masi napisał(a): Polecam pograć w szachy i zmusić "komórki" do wysiłku :]


Wzajemnie : ). Piszesz jakieś głupoty i każesz mi się domyślać co masz na myśli. Gratuluję : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
4 listopada 2015r. o 16:01
kc napisał(a):
masi napisał(a): Polecam pograć w szachy i zmusić "komórki" do wysiłku :]


Wzajemnie : ). Piszesz jakieś głupoty i każesz mi się domyślać co masz na myśli. Gratuluję : ).

Gdzie ja Ci każe? Sama się nakręcasz :D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
4 listopada 2015r. o 16:03
falco napisał(a): wiesz o czym piszę...


Nie wiem, zacytuj.

PS Napisałam, że robisz z siebie idiotę a nie, że jesteś idiotą, może jesteś, tego nie wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 listopada 2015r. o 16:06
ja nie lubię grzebać jak inni ;) po archiwach al ktoś tam napisał że ''kc lubi się kłócić''
nie odbierajmy jej przyjemności...
ale co czytam?
adres?...poczułem się oszukany a wręcz ''zdradzony''
a miało być tak pięknie ..''aż po grób'' :>

''Kobieto! puchu marny! ty wietrzna istoto! Postaci twojej zazdroszczą anieli,. A duszę gorszą masz, gorszą niżeli!''

foch...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu