Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 18:21
~~piszę w ramach protestu z ukrycia napisał(a): My stalinsci nie powtarzamy się. PISzemy jak umimy.A co !


nie wiele lepiej umiesz pisać od swojego dziadka ubeka, z resztą do kogo miałbyś się podać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 18:34
~~ napisał(a):
~~piszę w ramach protestu z ukrycia napisał(a): My stalinsci nie powtarzamy się. PISzemy jak umimy.A co !


nie wiele lepiej umiesz pisać od swojego dziadka ubeka, z resztą do kogo miałbyś się podać?


No komentatorze drogi! Czas się wziąć do nauki ortografii, bo nie piszesz lepiej od stalinisty ;( . Poza tym zrób rozbiór tego zdania, bo drugiej części nijak zrozumieć nie idzie.
A swoją drogą ta mała wymiana zdań pokazuje, że nigdy się nie dogadają strony sporu. Ani staliniści, ani ich przeciwnicy nie potrafią formułować swoich myśli na piśmie. To jak się mają dogadać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 18:41
~~ napisał(a):
~~piszę w ramach protestu z ukrycia napisał(a): My stalinsci nie powtarzamy się. PISzemy jak umimy.A co !


nie wiele lepiej umiesz pisać od swojego dziadka ubeka, z resztą do kogo miałbyś się podać?


Jestem kobietą.
Szanowna mamusia już wyszła na drogę.Cena taka sama ,jak w zeszłym roku.,5 dych zza fleta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 18:52

wiesz co polonisto zafajdany, gdy byłem mały, tak jak wszyscy koledzy dookoła mówiłem "poszłem" pózniej w szkole podstawej nauczono mnie że nalezy mówić "poszedłem" ok, mówiłem tak wiele lat, pewnie wynikało to z kompleksów... następnie wyjechałem na kilka lat do anglii, i tam między innymi pod wpływem obserwacji miejscowych angoli, kochających swoją lokalną gwarę i mających "w poważaniu" oficjalny BBC English wyzbyłem się tych prowincjonalnych kompleksów, i znowu mówię "poszłem"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
19 kwietnia 2017r. o 18:55
bo ty jestes multi kulti
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 19:02
Tusk Tusk! wasz Tusk! hahaha

http://kontrowersje.net/tuskowi_na_dworcu_centralnym_zrobi_si_paprykarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 19:30
~~ napisał(a):
~~piszę w ramach protestu z ukrycia napisał(a): My stalinsci nie powtarzamy się. PISzemy jak umimy.A co !


nie wiele lepiej umiesz pisać od swojego dziadka ubeka, z resztą do kogo miałbyś się podać?

A Twój dziadunio był księdzem? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 19:30
~~ napisał(a):
wiesz co polonisto zafajdany, gdy byłem mały, tak jak wszyscy koledzy dookoła mówiłem "poszłem" pózniej w szkole podstawej nauczono mnie że nalezy mówić "poszedłem" ok, mówiłem tak wiele lat, pewnie wynikało to z kompleksów... następnie wyjechałem na kilka lat do anglii, i tam między innymi pod wpływem obserwacji miejscowych angoli, kochających swoją lokalną gwarę i mających "w poważaniu" oficjalny BBC English wyzbyłem się tych prowincjonalnych kompleksów, i znowu mówię "poszłem"


Czyli "poszłeś po rozum do głowy". A tam ....? Pusto niestety. A jakbyś poszedł, to może byś coś znalazł.
Angole nie znający poprawnego angielskiego są tak samo mało warci jako argument, jak Polacy nie znający poprawnego polskiego. Możesz równie dobrze za przykład wziąć też menela załatwiającego swoje potrzeby fizjologiczne na bolesławieckim Rynku. On też ma "w poważaniu" dobre wychowanie i zasady.
Ale Twój post jest bardzo ciekawy z socjologicznego punktu widzenia. Pokazuje powszechne obecnie w Polsce zjawisko. Kiedyś ludzie starali się być lepsi pod każdym względem. Dążyli do właściwie rozumianego rozwoju - być mądrzejszym, bardziej kulturalnym, więcej wiedzieć, być lepszym dla innych. Teraz chwalą się "prowincjonalnymi kompleksami", powodem do dumy jest nieczytanie książek, powodem do dumy jest słuchanie prymitywnej muzyki z prymitywnymi tekstami zwanej "disco polo". I ogólnie bycie "burakiem" jest cool (jak światowiec pewnie wiesz co to modneteraz, ale nie polskie sformułowanie znaczy).
W wątku poświęconym PiS mieści się to, jako że PiS zaczyna niestety promować "disco polo" w TVP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza