Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

2900
#falco nieaktywny
13 lutego 2017r. o 22:23
~~zen napisał(a): drogi sokole widze ze masz za sobą minimum 3 dakary i z 2 monte carlo,mało tego historie chrześcijaństwa znasz na wyrywki nawet o 3 nad ranem po 10 browarach jestem dumny że moge z kimś taki jak ty piśać na tym forum .


oj odrobinę przesadzasz :)
ale fakt faktem od początku jak dostałem dokument do ręki byłem uczestnikiem trzech kolizji i nie uwierzysz -wszystkie trzy , nie spowodowane z mojej winy ...
co ciekawe -mówią mi że niekiedy ''poruszam'' się za szybko ...
historię chrześcijaństwa znam na wyrywki?
a ty?...po ty co piszesz wnioskuje że ''dogłębnie'' :D

co do ''trzeciej nad ranem'' to chętnie zobaczę cytacik ...
ale skoro piszesz że ''piszesz po dziesięciu browarach '' to mogę to zrozumieć ... ;)

czy powinieneś z tego ''być dumny'' ?
ty być może ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zen niezalogowany
13 lutego 2017r. o 22:39
ja za to wychodzę z założenia nie widzieli a uwierzyli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 lutego 2017r. o 0:14
~~zen napisał(a): drogi sokole widze ze masz za sobą minimum 3 dakary i z 2 monte carlo,mało tego historie chrześcijaństwa znasz na wyrywki nawet o 3 nad ranem po 10 browarach jestem dumny że moge z kimś taki jak ty piśać na tym forum .

Widzisz Misztrzu Zen, w warszawce afera reprywatyzacyjna z udziałem prezydent z PO a ten typ zwala wszystko na PiS :) można się pośmiać.
p.s. jakie piffko pozwala przetrzymać brednie na tym portalu ? kupię hurtowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 lutego 2017r. o 1:24
~~zen napisał(a): ja za to wychodzę z założenia nie widzieli a uwierzyli .


Tak jak w religii .Albo Smoleńskim napadzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 lutego 2017r. o 6:07
~~ napisał(a):
~~zen napisał(a):
Widzisz Misztrzu Zen, w warszawce afera reprywatyzacyjna z udziałem prezydent z PO a ten typ zwala wszystko na PiS :) można się pośmiać.

a ty ''typie'' poszukaj mojego cytatu w którym aferę w ''warszawce'' zwalam na pislanderów
robisz z siebie głupca wypisując podobne brednie i dlatego to ja się śmieję
:D

''misztrzu'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 lutego 2017r. o 7:29
Odnośnie warszawki , tutaj Ikonowicz pojechał , aż miło :



Takie dobre zmiany lubię , a i minister Jaki ładnie tu wyszedł :



Miłego :)


Dopisane 14.02.2017r. o godz. 07:23:

Qurde , zaczyna mi się podobać Minister Jaki :



Plus dla Pis - u.


Dopisane 14.02.2017r. o godz. 07:29:



:D :D :D Warto było czekać na te piękne czasy :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 lutego 2017r. o 7:49
Placzecie ma poprzedni rząd co to narobił i jak nakradl a przed oczami codziennie przekręty pisowskich klamcow. Tego już nie widzicie bo ksiądz powiedział że wszystko jest ok? Ale wszyscy za to zapłacą, wszyscy oprócz rządzących bo oni zawsze ponad prawem. Wyłącznie telewizję a zacznijcie myśleć! Jest wtedy szansa że chociaż jeden z was przejzy na oczy! Wtedy może zrozumie.jeden z drugim.ze obecną partia rządząca ma w d...obywateli a liczy się tylko władza i nic więcej!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 lutego 2017r. o 8:20
Polacy potrzebują partii postępu , pojednania i perspektywicznego myślenia.Partii pro obywatelskiej myślącej i działającej w interesie obywateli dnia dzisiejszego i przyszłych pokoleń.
Prawa dającego jak najszerszą swobodę gospodarczą a jednocześnie chroniącego interesy pracownicze oraz ludzi niezdolnych do pracy.
Ideologie spory światopoglądowe i inne anse należy spisać i traktować jako czasy minione.
" NIE ROZDRAPUJMY TYCH PODŁYCH ROPIEJĄCYCH RAN "

To moje zdanie na temat polityki Polski .[img=1487056354_afmrnz9.jpg]



Dopisane 14.02.2017r. o godz. 08:20:

Strona rządowa stara się zbudować wokoło siebie otoczkę nienaruszalnej świętości spełniającej niebiańską misję , której rozum szarego Polaka nie jest w stanie ogarnąć ale musi pod groźbą sankcji ją bezkrytycznie zaakceptować.
Od czasu dalekiej komuny to drugi okres w którym pranie obywatelskich mózgów odbywa się na skalę przemysłową

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza