Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

11445
PanM
14 lutego 2017r. o 14:33
~~ napisał(a): cieszy mnie że ten pisowski komunizm boli co niektórych, właśnie o to chodzi, powinien bardzo zaboleć, hehe


Dobry głupi człowieku.
żadne państwo , żaden naród nie powinien funkcjonować na zasadzie wyższości jednej grupy nad pozostałymi.
To bardzo chora filozofia ograniczonych umysłowo i emocjonalnie nienawistników.
Zasada " MOJA RACJA JEST MOJSZA NIŻ TWOJSZA " lub wprost znana zasada TKM. prowadzi wprost do otwartego konfliktu.

Takie wypowiedzi jak Twoja Dobry głupi człowieku skutecznie przyczyniają się do podziału społecznego.[img=1487079206_apadf03.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pis niezalogowany
14 lutego 2017r. o 14:43
Głupota też czasami boli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 lutego 2017r. o 14:51
PanM napisał(a):
~~ napisał(a): cieszy mnie że ten pisowski komunizm boli co niektórych, właśnie o to chodzi, powinien bardzo zaboleć, hehe


Dobry głupi człowieku.
żadne państwo , żaden naród nie powinien funkcjonować na zasadzie wyższości jednej grupy nad pozostałymi.
To bardzo chora filozofia ograniczonych umysłowo i emocjonalnie nienawistników.
Zasada " MOJA RACJA JEST MOJSZA NIŻ TWOJSZA " lub wprost znana zasada TKM. prowadzi wprost do otwartego konfliktu.

Takie wypowiedzi jak Twoja Dobry głupi człowieku skutecznie przyczyniają się do podziału społecznego.[img=1487079206_apadf03.jpg]



nie relatywizuj lewaku, złodziej to jest złodziej, aferzystę nazywajmy aferzystą.... wszystkich tkwiących w układach, pasożytujących na państwie, oni działają na niekorzyść ogółu, i oni powinni się bać, i nie pie.... o jakimś podziale społecznym, on jest tylko w twoim lewackim umysle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 lutego 2017r. o 17:22
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 lutego 2017r. o 17:46
~~ napisał(a):
nie relatywizuj lewaku, złodziej to jest złodziej, aferzystę nazywajmy aferzystą.... wszystkich tkwiących w układach, pasożytujących na państwie, oni działają na niekorzyść ogółu, i oni powinni się bać, i nie pie.... o jakimś podziale społecznym, on jest tylko w twoim lewackim umysle


Ja też mam lewacki umysł , bo z komuny się wywodzę . Ale proponuję przyjąć jakieś aksjomaty.

Może odpowiedź na pytanie , po której stronie narodowej barykady stoi dzisiaj Bolek ? Ś.p. pani Anna Walentynowicz zadała sku... rwielowi słynne szesnaście pytań . Do dzisiaj odpowiedzi brak i jeszcze dziad beszczelnie kłamie , że komunę obalił w pojedynkę. Puściłem Wam dzisiaj o poranku Patryka. I przyznam szczerze , że pojawiła się w moim sercu nadzieja. Jeśli tacy Polacy zaczną wreszcie rządzić , to jest szansa na dewaluację rusko - niemieckiego kondominium , jak mawia pan Stanisław Michalkiewicz , na rzecz Ojczyzny :

A szesnaście pytań jest tutaj :



A najważniejsze , moim skromnym zdaniem jest ostatnie :

" Czy nie dosyć już kłamstw , krętactw , niekompetencji , pazerności , czy Ty na prawdę nie boisz się Boga , Lechu ? "

Anna Walentynowicz

Czyż to nie z Kijowskim , Giertychem , Niesiołowskim , Szogunem i Ryżym Olsenem , dzisiaj Bolek spaceruje ?
Po której stronie polskiej barykady dzisiaj stoi ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 lutego 2017r. o 18:26
przypominam ...

3X NIE dla pislamistów
macierewiczów ,ziobrów ,sasainów ,kemp i pawłowiczek ...itd

cześć i chwała piotrowiczom i innym kryżym ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oLO niezalogowany
14 lutego 2017r. o 19:22
falco napisał(a): przypominam ...

3X NIE dla pislamistów
macierewiczów ,ziobrów ,sasainów ,kemp i pawłowiczek ...itd

cześć i chwała piotrowiczom i innym kryżym ... :D

Falco podzielam Cię w całej rozciągłości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oLO niezalogowany
14 lutego 2017r. o 19:22
falco napisał(a): przypominam ...

3X NIE dla pislamistów
macierewiczów ,ziobrów ,sasainów ,kemp i pawłowiczek ...itd

cześć i chwała piotrowiczom i innym kryżym ... :D

Falco podzielam Cię w całej rozciągłości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza