Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pozostawili kaczuszki na pastwę losu
14505
DP
3 czerwca 2016r. o 18:14
A może chodzi o brak świadomości i druzgocącą bezduszność . Warto z tej historii wyciągnąć wnioski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 18:15
... i na koniec - ludzie, czy od strażników miejskich ktokolwiek oczekiwał i oczekuje inteligencji, myślenia? Ich gdy zatrudniają, to pierwsze na co patrzą, to warunki fizyczne i umiejętność sztuk walki... od nich myślenia nikt nie oczekuje - nawet pracodawca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 18:18
Taa, sztuki walki. Ciosać to się oni dopiero uczą jak zostają przyjęci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 18:25
~ napisał(a): Taa, sztuki walki. Ciosać to się oni dopiero uczą jak zostają przyjęci.


... tzn. pytają, czy umia kopać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ryszard niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 19:06
~Bolecnauta napisał(a):
~Ryszard napisał(a): Wczoraj tj.02.06 będąc na rybach na żwirowni Podkowa widziałem ,
samotne stadko kaczuszek...
Nigdy nie widziałem nad wodą samotnych malutkich kaczątek.Może to te właśnie....


Proszę nie kłamać. Byłem cały dzień tam i nic nie widziałem. To tak piszesz dla uspokojenia nastrojów.


A więc proszę nie kłamać !W części północnej żwirowni , a tam je widziałem , byłem jedynym wędkarzem (po południu do wieczora )
Tą informacją ma też pewne małżeństwo z niepełnosprawnym synem ,które też było w tej części akwenu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qrw niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 19:09
Taka zadyma o pięć głupich kaczek. Ludzie leczcie się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 19:17
~kama napisał(a): http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/wroclaw-labedzie-na-autostradzie-a4,649300.html... mozna? jak widac mozna


... no właśnie - kolejny przykład. Proszę powiedzieć, czy w Bolesławcu powietrze jakieś inne, że ci odpowiedzialni to najczęściej IDIOCI?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 20:51
Kaczuszki k-u-r-w-a jakieś. Dziećmi się zajmijcie biednymi albo głodnymi. A nie jakieś kaczuszki. Natura tak działa, że jak się ktoś znajdzie w złym miejscu o złej porze, to ginie. A głupi ludzie zamiast zająć się czymś ważniejszym - wypisują bzdety o jakichś j-e-b-n-i-ę-t-y-c-h kaczuszkach. Może zainteresuj się, czy nie można dzieci z domu dziecka jakoś zaopiekować, wziąć na spacer lub lody a nie kaczuszki i kaczuszki. Pewnie masz kota, brak dzieci w domu i z nudów lampisz się przez okno i szukasz niby problemów a potem spuszczasz się w Internet żeby sobie ulżyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.