Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pozostawili kaczuszki na pastwę losu
~Bolecnauta niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 13:43
~Ryszard napisał(a): Wczoraj tj.02.06 będąc na rybach na żwirowni Podkowa widziałem ,
samotne stadko kaczuszek...
Nigdy nie widziałem nad wodą samotnych malutkich kaczątek.Może to te właśnie....


Proszę nie kłamać. Byłem cały dzień tam i nic nie widziałem. To tak piszesz dla uspokojenia nastrojów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marcin niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 13:46
Nie, nie przeżyją. Potrzebują grzania. Może i łażą za kaczką, ale co kilkadziesiąt minut wszystkie się pod nią dogrzewają. Nawet jeżeli dosłownie nie zamarzną, to je powykręca, albo zwyczajnie się rozchorują. Małe kaczki nie powinny się kąpać, ewentualnie po kąpieli powinny być dogrzane, bo puch wodę siąknie jak gąbka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cicha niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 14:01
Spotkałam tę rodzinkę, gdy wracałam z apteki. To było w środę. Przechadzały się z mamą wzdłuż płotu szkoły niedaleko stołówki. Zatrzymałam się, policzyłam kaczuszki, uśmiechnęłam się i poszłam dalej.
Teraz natomiast bardzo przykro mi się zrobiło... Same z mamą poradziłyby sobie lepiej w środku miasta. Instynktownie. A teraz nawet tę szansę im odebrano. Wiadomo, nie zawsze uda się mamie utrzymać wszystkie maluchy przy życiu, ale lepiej stracić jedno, dwa z przypadku (taki los życia) niż wszystkie dziewięć z ludzkiej głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6807
#cemoi07 nieaktywny
3 czerwca 2016r. o 15:00
... odpowiedzialny sk***iel powinien ponieść konsekwencje swej decyzji - są ku temu odpowiednie podstawy prawne... tymczasem w tym samym dniu w Niemczech (patrz foto). Niby to samo, a róznica jak między piciem wody w Szczawnicy, a szczaniem w piwnicy![img=1464958813_ajizk3d.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tuśka niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 15:11
Powinni dostać karę pieniężną tak wysoką aby zapamiętali do końca życia że kaczek nie wolno ruszać!!!! Brak słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poirytowana. niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 15:42
Jeżeli już tak chcieli pomóc kaczuezkom to chyba pierwsza logiczna myśl jaka się nasuwa, znajdując młode i dzikie zwierzę to weterynarz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kama niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 15:52
http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/wroclaw-labedzie-na-autostradzie-a4,649300.html... mozna? jak widac mozna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna M. niezalogowany
3 czerwca 2016r. o 16:23
Domyślam się, że wszyscy wypowiadający się na tym wątku są przykładnymi wegetarianami, którzy tak kochają zwierzęta, że nawet skórzanych butów, pasków, torebek, kurtek nie noszą?;>

Szkoda kaczek, ale robienie z tego zdarzenia histerii na kształt narodowej tragedii jest niepoważne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego