Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianki w czarnym proteście
~Do: BrakMISlow niezalogowany
3 października 2016r. o 21:30
Proszę Pani, czerpie Pani wiedzę nie z tego źródła.
Daje się Pani manipulować albo chce Pani / z góry przepraszam / zagłuszyć własne sumienie?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2016r. o 21:30
Czy malutkie dziecko, które w wypadku straciło nogi i rękę też zabijesz? Jaką widzisz różnicę pomiędzy tymi dziećmi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
3 października 2016r. o 21:30
~BrakMiSłów napisał(a): Kobieta ta dowiaduje się, że jej dziecko urodzi się bez obu nóg i ręki,


Taaa?


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 października 2016r. o 21:36
Wszelkie ustawy zaostrzające restrykcje w tym temacie powinny być poprzedzone ustawą gwarantującą ochronę zdrowia i życia narodzonego oraz ich opiekunów.
Powinna być ustawowa gwarancja że skarb państwa przejmie opiekę nad dziećmi niechcianymi .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2016r. o 21:36
Nawet nie chce mi się klikać w ten link, bo widać że prowadzi on prosto do załganej, antypolskiej gazety finansowanej przez 'króla postępu" Sorosa. Poproszę o wirygodne źródło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2016r. o 21:44
~Topsi napisał(a): Wielki szacunek dla odwaznych i madrych kobiet.
Jakie one mądre? Przecież nie wiedzą od kiedy zaczyna się życie,bo gdyby wiedziały,to by tam nie stały.Aborcja,to przecież mord życia,które się samemu poczęło,które powinno się chronić,bo samo nie może się bronić.Ohydne to i straszne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BrakMiSłów niezalogowany
3 października 2016r. o 21:52
~ napisał(a): Nawet nie chce mi się klikać w ten link, bo widać że prowadzi on prosto do załganej, antypolskiej gazety finansowanej przez 'króla postępu" Sorosa. Poproszę o wirygodne źródło.


Skoro masz internet to myślę, że samodzielnie jesteś w stanie znaleźć "wiarygodne źródło", a ja szukałam takiego, które będzie napisany w sposób zrozumiały dla wszystkich...
Ale skoro jednak google nie działają to proszę: http://www.stopaborcji.pl/wp-content/uploads/2016/03/projekt_2016.pdf

Wiem, że wymyśliłam sytuację skrajną, może nawet bardzo, ale miałam nadzieję, że ruszy to wyobraźnią....

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Popierający protest niezalogowany
3 października 2016r. o 21:54
Popieram protest. To rodzina a zwłaszcza kobieta (nie władza/kościół) powinna zdecydować czy chce urodzić i zajmować się dzieckiem po gwałcie, dzieckiem z zaawansowanym kalectwem nie dającym szans na minimum normalnego życia itp. Nie dajcie sobie wmówić, że przedstawiciele obecnej władzy świeckiej (chociaż mam wątpliwości) i kościelnej wiedzą lepiej, bo to wy z potomkiem będziecie pozostawieni sami sobie i ani jedni ani drudzy wam nie pomogą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie