Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianki w czarnym proteście
~ niezalogowany
3 października 2016r. o 20:11
http://wyborcza.pl/1,76842,16721990,Prof__Hartman_chce_dyskusji_o_zwiazkach_kazirodczych_.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2016r. o 20:14
A ty się już spytałeś? Nie? To idź i zapytaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2016r. o 20:18
~DEMONICZNY SABAT CZAROWNIC napisał(a): lub inne okreslenie: - Współczesna manifestacja cywilizacji śmierci.
"Gratulacje" - na ręce - Pan "bohaterek" dnia dzisiejszego.


Nie znam Cię ,ale myślę ,że jesteś po prostu głupi.
Ja byłem na tym proteście z córką i wnuczkami bo nie chce aby ktoś na nie wydawał wyrok śmierci zaocznie. Nikt na około 300 osób nie popierał aborcji tylko domagali się cywilizacyjnych rozwiązań. Narzucanie ideologii ,która decyduje o czyimś życiu to ciemnota i niebezpieczny fanatyzm.
To dziwne ,że przeciwnicy aborcji chcą przywrócenia kary śmierci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2016r. o 20:24
Nie stawiaj zwyrodnialca na równi z bezbronnym dzieckiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2016r. o 20:25
~ napisał(a):
~DEMONICZNY SABAT CZAROWNIC napisał(a): lub inne okreslenie: - Współczesna manifestacja cywilizacji śmierci.
"Gratulacje" - na ręce - Pan "bohaterek" dnia dzisiejszego.


Nie znam Cię ,ale myślę ,że jesteś po prostu głupi.
Ja byłem na tym proteście z córką i wnuczkami bo nie chce aby ktoś na nie wydawał wyrok śmierci zaocznie. Nikt na około 300 osób nie popierał aborcji tylko domagali się cywilizacyjnych rozwiązań. Narzucanie ideologii ,która decyduje o czyimś życiu to ciemnota i niebezpieczny fanatyzm.
To dziwne ,że przeciwnicy aborcji chcą przywrócenia kary śmierci.

Przecież tym pisowskim lizusom 500+ odebrało resztki rozumu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
3 października 2016r. o 20:26
~ napisał(a): Narzucanie ideologii ,która decyduje o czyimś życiu to ciemnota i niebezpieczny fanatyzm..


Czyli lepiej być matką co morduje własne dziecko? :>

~ napisał(a):
To dziwne ,że przeciwnicy aborcji chcą przywrócenia kary śmierci.


A gdzie to wykoncypowałeś? W swojej główce?


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2016r. o 20:34
~ napisał(a):
~DEMONICZNY SABAT CZAROWNIC napisał(a): lub inne okreslenie: - Współczesna manifestacja cywilizacji śmierci.
"Gratulacje" - na ręce - Pan "bohaterek" dnia dzisiejszego.


Nie znam Cię ,ale myślę ,że jesteś po prostu głupi.
Ja byłem na tym proteście z córką i wnuczkami bo nie chce aby ktoś na nie wydawał wyrok śmierci zaocznie. Nikt na około 300 osób nie popierał aborcji tylko domagali się cywilizacyjnych rozwiązań. Narzucanie ideologii ,która decyduje o czyimś życiu to ciemnota i niebezpieczny fanatyzm.
To dziwne ,że przeciwnicy aborcji chcą przywrócenia kary śmierci.


Ty też chyba najmądrzejszy nie jesteś. Ja też mam córkę i też mam obawy związane z potencjalnym zagrożeniem. Ale tzw. "Czarny poniedziałek" został zorganizowany przez skrajną lewicę, która chce skrajnych rozwiązań. Gadają głupoty o edukacji, antykoncepcji, itd. Popierasz ludzi, którzy Twoim córkom i wnuczkom mówią - seks jest zabawą i przyjemnością. Rób z kim i kiedy chcesz. Jak wpadniesz to przecież nie jest problem. Zabijesz dziecko i będziesz się dalej bawić. Promują nachalnie antykoncepcję. Już nastolatki łykają tabletki hormonalne. Jak myślisz - skąd tyle par ma teraz problem z zajściem w ciążę? Bo kobiety są od młodych lat na tabletkach antykoncepcyjnych. A jako rozwiązanie lewactwo proponuje in vitro. W postępowych krajach możesz już tworzyć zarodek z kilku komórek. Mieszają pseudonaukowcy w DNA, co może sprowadzić totalną katastrofę. Przemyśl, kogo popierasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaaaa niezalogowany
3 października 2016r. o 20:37
Normalni jesteście? A kto z was pomyślał o dzieciach z rodzin patologicznych no tak niech sie urodzi i patrzy na rodziców pijaków, nie je bo na rodzice pic musza. Opieka ma gdzies najpierw dzwoni i umawia sie na kontrole. Albo dzieci kalekie które po urodzeniu sa zostawiane w szpitalu. Gdzie wtedy jest państwo??? A gdzie przeciwnicy aborcji?.....od rana w kościele....? Decyzja powinna należeć do kobiet indywidualnie a nie do rządu czy moherów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.