Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Ognistoruda Gazania niezalogowany
22 września 2022r. o 13:45
tak jakbym tytunia czytał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
22 września 2022r. o 15:07
Horus napisał(a): ''Kryzys uderza też w Kościół. Abp Jędraszewski wprowadza nowy podatek dla parafii

Abp. Marek Jędraszewski wydał dekret, w którym nakazuje parafiom oddawać kurii dziesięcinę z ich przychodów od prowadzonej działalności. Zgromadzone w ten sposób pieniądze mają pomóc tym parafiom, które borykają się z inflacją i kryzysem energetycznym.''

ty pieprzony pasibrzuchu...ty krwiopijco ...
wszyscy od domów jednorodzinnych przez przedszkola ,szkoły i szpitale mają płacić podatek od deszczu a twój Kościół nie ...
pieprzony hipokryto...
teraz jakaś ''dziecięcina'' byś ty i twoi kolesie opływali w luksusy a kolejnym pomysłem chyba będzie praca na ''pańskim''
co za dupek...


To że ten Jędraszewski to kawał wała to fakt,ale mnie osobiście ten jego dekret nie podnieca.Niech się rozliczają miedzy sobą,tylko niech nie wyciąga łap po publiczne jak ten z Torunia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 września 2022r. o 15:46
~~Rudy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): ''Kryzys uderza też w Kościół. Abp Jędraszewski wprowadza nowy podatek dla parafii

Abp. Marek Jędraszewski wydał dekret, w którym nakazuje parafiom oddawać kurii dziesięcinę z ich przychodów od prowadzonej działalności. Zgromadzone w ten sposób pieniądze mają pomóc tym parafiom, które borykają się z inflacją i kryzysem energetycznym.''

ty pieprzony pasibrzuchu...ty krwiopijco ...
wszyscy od domów jednorodzinnych przez przedszkola ,szkoły i szpitale mają płacić podatek od deszczu a twój Kościół nie ...
pieprzony hipokryto...
teraz jakaś ''dziecięcina'' byś ty i twoi kolesie opływali w luksusy a kolejnym pomysłem chyba będzie praca na ''pańskim''
co za dupek...

Po pierwsze. Może więcej szacunku, gdy wyrażasz się o innym człowieku. Możesz się nie zgadzać z jego poglądami. Ale to jak się o kimś wyrażasz świadczy przede wszystkim o tobie. A tu w pełni wyszedł z ciebie cham i prostak. To po pierwsze.
A po drugie skąd u ciebie takie oburzenie jeśli chodzi o wewnętrzne rozliczenia finansowe instytucji kościelnych?
Niektóre parafie maja swoje "biznesy" które pozwalają im mocno trzymać się na powierzchni. Inne, gdzieś na zapyziałych wioskach takich możliwości nie mają i zaczynają tonąć. Chyba naturalnym odruchem jest by jedne wspomogły te drugie. Kościół to wspólnota a nie "każdy sobie rzepkę skrobie". Dziwię się że lewak czegoś takiego nie ogarnia.

kiedy ten typ zacznie szanować innych ludzi może i on doczeka szacunku...
w tej chwili to dla mnie pazerny dupek żerujący na naiwności ludzkiej a często wręcz głupocie...
poczytaj wypowiedzi tego klechy a później pisz o innych że to chamy i prostaki...

''A po drugie skąd u ciebie takie oburzenie jeśli chodzi o wewnętrzne rozliczenia finansowe instytucji kościelnych?''
jakie wewnętrzne rozliczenia?....popatrz na pałace biskupie...popatrz na ich wystrój pełen przepychu...
popatrz tylko na posiadłość pierwszej ''flachy rzeczypospolitej'' Głódzia...na biegające po jego ogrodach daniele i pawie...

ale po co daleko szukać ...popatrz na lokalnego księciunia biznesmena i to co się pisało o bolesławieckiej bazylice...
ks .Rączka w grobie się przewraca kiedy ''z góry'' widzi to co z jego kościołem zrobił obecny właściciel...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pola niezalogowany
22 września 2022r. o 16:42
Nie rzucać klechom pieniędzy na tacę i olewać ich "co łaska" to nie będą mieli za co się panoszyć, zmieniać co chwila fury i rwać laski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 września 2022r. o 17:02
ramaj napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):


To że ten Jędraszewski to kawał wała to fakt,ale mnie osobiście ten jego dekret nie podnieca.Niech się rozliczają miedzy sobą,tylko niech nie wyciąga łap po publiczne jak ten z Torunia.

ależ oczywiście mnie bezpośrednio też powiewa to że ktoś tam będzie coś rzucał na tacę i jak się będą nią klechy dzielić...
ale tak jak piszesz ...oprócz tego państwo ''dotuje'' ich jak tylko może a to już są pieniądze państwowe które powinny być przeznaczane na wsparcie rodzin ,szkół ,szpitali ,przedszkoli ,domów opieki itd.

sam Tadzik z Torunia to tylko jeden pazerny klecha...innych są tysiące...
a później tacy wbrew zapisom prawa kościelnego kupują sobie nie tylko wille ale całe posiadłości ...

przykład?...słynny księciuniu Sawicz co to przytulił ''kopertę '' i zniknął...
ale wypatrzono go kiedy właśnie zakupił sobie willę nad jeziorkiem...
nie pamiętam gdzie ale myślę że to proste do odszukania w sieci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Dąbrówka niezalogowany
22 września 2022r. o 18:15
Horus podnieca się niezdrowo przy klawiaturze, wspiera go w tym paru innych niezdrowo podnieconych, a tymczasem lewicowe postępy postępują zgodnie z szatańskim planem
https://pch24.pl/dzieci-moga-miec-seks-kazdym-byle-za-ich-przyzwoleniem-hiszpanska-minister-w-obronie-pedofilii/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
23 września 2022r. o 7:46
~~pola napisał(a): Nie rzucać klechom pieniędzy na tacę i olewać ich "co łaska" to nie będą mieli za co się panoszyć, zmieniać co chwila fury i rwać laski.

Tak piszesz jakbyś kiedykolwiek coś rzucił :-DDDD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
23 września 2022r. o 7:47
~~Ognistoruda Gazania napisał(a): tak jakbym tytunia czytał

Bo to ja pisałem :-)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza