Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~jadzia niezalogowany
13 listopada 2022r. o 15:32
Kiedy tego starego dziada i jego czarne bojówki kopniemy w sam środek dudy tak, aby wylądował na Kremlu u swojego mocodawcy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowy Sadziec niezalogowany
13 listopada 2022r. o 16:50
~~jadzia napisał(a): Kiedy tego starego dziada i jego czarne bojówki kopniemy w sam środek dudy tak, aby wylądował na Kremlu u swojego mocodawcy ?

~~jadzia napisał(a): Kiedy tego starego dziada i jego czarne bojówki kopniemy w sam środek dudy tak, aby wylądował na Kremlu u swojego mocodawcy ?



Najlepiej przy najbliższych wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasandra niezalogowany
13 listopada 2022r. o 17:45
~~arek napisał(a): Dla człowieka o zdrowym rozsądku jakakolwiek religia i te wszystkie "święte" księgi to zwyczajna, i niezbyt ciekawa fantastyka.
Popularyzujący je księża, katecheci i inni nawiedzeni, chociaż robią ludziom mętlik w głowach, nie są specjalnie groźni dla otoczenia, ale tylko pod warunkiem, że tych ich fanaberii nie finansuje Państwo.
W Polsce niestety Państwo stało się głównym sponsorem tej miałkiej i mocno już niestrawnej, przeterminowanej działalności.
Na szczęście już niedługo.


No przy ~~arku nie tylko Platon wysiada, ale wszyscy filozofowie od starożytności do dzisiaj. Głębia myśli ~~arka jest niesamowita. Jednym wpisem na bolec.forum rozwiązuje wszelkie dylematy, z którymi największe umysły sobie poradzić nie mogły.
Panie Roman (nie myślę o śmiesznym romku), trzeba w Bolesławcu szybko ulicę imienia ~~arka jakąś ustanowić! Może zamiast Sierpnia 80 będzie teraz ul. ~~arka? Horus na pewno będzie za.

Przy okazji filozofie ~~arku - wiesz kim był Bertrand Russel? To może poszukaj, dlaczego go smuciło, że ludzie mądrzy są pełni wątpliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
13 listopada 2022r. o 18:54
~~Kasandra napisał(a):
Ktoś napisał: ~~arek napisał(a): Dla człowieka o zdrowym rozsądku jakakolwiek religia i te wszystkie "święte" księgi to zwyczajna, i niezbyt ciekawa fantastyka.
Popularyzujący je księża, katecheci i inni nawiedzeni, chociaż robią ludziom mętlik w głowach, nie są specjalnie groźni dla otoczenia, ale tylko pod warunkiem, że tych ich fanaberii nie finansuje Państwo.
W Polsce niestety Państwo stało się głównym sponsorem tej miałkiej i mocno już niestrawnej, przeterminowanej działalności.
Na szczęście już niedługo.


No przy ~~arku nie tylko Platon wysiada, ale wszyscy filozofowie od starożytności do dzisiaj. Głębia myśli ~~arka jest niesamowita. Jednym wpisem na bolec.forum rozwiązuje wszelkie dylematy, z którymi największe umysły sobie poradzić nie mogły.
Panie Roman (nie myślę o śmiesznym romku), trzeba w Bolesławcu szybko ulicę imienia ~~arka jakąś ustanowić! Może zamiast Sierpnia 80 będzie teraz ul. ~~arka? Horus na pewno będzie za.

Przy okazji filozofie ~~arku - wiesz kim był Bertrand Russel? To może poszukaj, dlaczego go smuciło, że ludzie mądrzy są pełni wątpliwości.



Poglądy B. Russel'a są mi bardzo bliskie bo, o ile wiem, był zwolennikiem wolnej miłości, swobody seksualnej ale co najistotniejsze był ateistą.
Przeczytaj np. jego esej "Dlaczego nie jestem chrześcijaninem" może coś tego pojmiesz i sam też zaczniesz wreszcie wątpić.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Veronaqpj niezalogowany
13 listopada 2022r. o 18:59
Life
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasandra niezalogowany
13 listopada 2022r. o 20:00
Czyli wiemy co ~~arka kręci - wolna miłość, seksualna swoboda i inne podobne uciechy. Filozofie - jak coś kumasz, to możesz zauważyć, że ludzie, którzy nie chcą Boga zawsze mają wcześniej czy później jedno wytłumaczenie - seks z każdy, wolna miłość i ogólna swawola. To jest zawsze podstawą lewicowych motywacji, nawet jak chcą to przykryć czymś innym.
I taka też jest chyba twoja motywacja.

Przy okazji - czytając twoje "filozoficzne" wypowiedzi oraz oceniając po języku, jakiego używasz na co dzień, śmiem twierdzić, że ani Russela ani innych filozofów nie znasz. Przeczytałeś na szybko coś z internetu i myślisz, że to wystarczy.
To jak z tym brakiem wątpliwości u głupców? Doczytałeś też to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowy Sadziec niezalogowany
13 listopada 2022r. o 20:09
i
~~Kasandra napisał(a): Czyli wiemy co ~~arka kręci - wolna miłość, seksualna swoboda i inne podobne uciechy. Filozofie - jak coś kumasz, to możesz zauważyć, że ludzie, którzy nie chcą Boga zawsze mają wcześniej czy później jedno wytłumaczenie - seks z każdy, wolna miłość i ogólna swawola. To jest zawsze podstawą lewicowych motywacji, nawet jak chcą to przykryć czymś innym.
I taka też jest chyba twoja motywacja.

Przy okazji - czytając twoje "filozoficzne" wypowiedzi oraz oceniając po języku, jakiego używasz na co dzień, śmiem twierdzić, że ani Russela ani innych filozofów nie znasz. Przeczytałeś na szybko coś z internetu i myślisz, że to wystarczy.
To jak z tym brakiem wątpliwości u głupców? Doczytałeś też to?



Chciałbyś wiedzieć choćby połowę z tego co ja wiem. Ale raczej już nie zdążysz się ani douczyć ani doczytać.
A co do tego braku wątpliwości u głupców to idealnie pasuje do ciebie.
Ty przecież nie masz żadnych wątpliwości że masz rację.
Dyskusja z tobą co czas stracony.
Dewot i fanatyk zawsze nim zostanie.
Mnie mojego czasu szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
14 listopada 2022r. o 5:06
Dlaczego lekarz nie może przeprowadzić wywiadu lekarskiego z nieletnim bez obecności rodzica -opiekuna, a ksiądz może wytrzepać rozum dzieciakowi na spowiedzi bez ograniczeń i nadzoru ?
Tu jest Polska Nie Watykan
Tu się dzieci NIE DOTYKA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza