Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Szaropopielaty Wyżlin niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 9:13
~~skorn napisał(a):

Archidiecezja Łódzka powiększyła grono dziewic konsekrowanych. Dołączyła do nich pani Anna, 34-letnia nauczycielką matematyki. Kobieta pochodząca z Piotrkowa Trybunalskiego przeszła obrzęd konsekracji w kościele jezuitów w Łodzi, gdzie biskup Ireneusz Pękalski przewodził ceremonii

Co to jest "dziewica konsekrowana" ?Czy znaczy to,ze nie ruszana ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Tamaryszek niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 15:37
to jest taka ,którą strach jest ruszyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek and Jurek niezalogowany
17 czerwca 2024r. o 5:42
Księża są przy tobie tuż po urodzeniu, kiedy cię chrzczą. Potem masz ich w szkole, jeżeli rodzice byli bigotami i powierzyli im twoją edukację. Kolej na pierwszą komunię, lekcje katechizmu i bierzmowanie. W dniu ślubu ksiądz powiada ci, co masz robić w sypialni, a nazajutrz, żeby mieć się czym podniecać w konfesjonale, pyta cię na spowiedzi , ile razy to zrobiłeś. Tobie o spółkowaniu mówią księża ze wstrętem, a sami wstają codziennie z łóżek, gdzie je uprawiali; nie myją nawet sobie rąk i idą jeść i pić swojego Pana, żeby potem wydalić go z siebie i wysikać. Powtarzają że ich królestwo nie jest z tego świata, ale zgarniają, co się da. Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej pasożytniczej hołoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Gazania niezalogowany
17 czerwca 2024r. o 16:39
~~Jurek and Jurek napisał(a): Księża są przy tobie tuż po urodzeniu, kiedy cię chrzczą. Potem masz ich w szkole, jeżeli rodzice byli bigotami i powierzyli im twoją edukację. Kolej na pierwszą komunię, lekcje katechizmu i bierzmowanie. W dniu ślubu ksiądz powiada ci, co masz robić w sypialni, a nazajutrz, żeby mieć się czym podniecać w konfesjonale, pyta cię na spowiedzi , ile razy to zrobiłeś. Tobie o spółkowaniu mówią księża ze wstrętem, a sami wstają codziennie z łóżek, gdzie je uprawiali; nie myją nawet sobie rąk i idą jeść i pić swojego Pana, żeby potem wydalić go z siebie i wysikać. Powtarzają że ich królestwo nie jest z tego świata, ale zgarniają, co się da. Cywilizacja nie osiągnie doskonałości, póki ostatni kamień z ostatniego kościoła nie spadnie na ostatniego księdza i nie uwolni świata od tej pasożytniczej hołoty.


Wiara jest ok. tylko kler jest do dupy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
18 czerwca 2024r. o 15:01
32 lata bezkarności rydzyka.
Reportaż na youtube
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Mina niezalogowany
18 czerwca 2024r. o 15:30
Prawdziwy diabeł to belzebub z Ratusza ,ten pan co odpowiada za parkowanie na Grunwaldzkiej ,a nałożnica to ta pani co kasuje tych biewnych Amerykanów ,bo nie znają polskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pis to zdrajcy i oszuści niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 13:05
kaczyński i pisobolszewia obrażają Boga fałszywą wiarą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ateista i ubek niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 13:12
Dokładnie obrażają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Praca dla Ciebie