Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Jasnoróżowa Firletka niezalogowany
29 maja 2024r. o 22:16
żebym mógł jeść mięso to już decyduje decezja (celowo)
ale mają odlot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Jałowiec niezalogowany
30 maja 2024r. o 12:52
~~Jasnoróżowa Firletka napisał(a): żebym mógł jeść mięso to już decyduje decezja (celowo)
ale mają odlot


Jak nie masz własnej woli to jedz to co ci biskup pozwoli !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 100 niezalogowany
31 maja 2024r. o 6:56
Kiedy wreszcie się skończy ten katolicki terror, a te zboki, oszuści i złodzieje pojadą do Watykanu, skąd są.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~złodziej z Torunia niezalogowany
31 maja 2024r. o 12:34
Ks. Michał Olszewski jest szykanowany w werbalny sposób, są wyzwiska, zapowiedzi, „co oni mu [współwięźniowie] nie zrobią”, „jakie to pieniądze kradnie”. Dzieje się to permanentnie, także w nocy. Sytuacja psychiczna duchownego pod tym względem jest fatalna. Służba Więzienna robi co może, naprawdę pilnuje, żeby ks. Michałowi fizycznie nic się nie stało. Nie jest natomiast w stanie upilnować wszystkich obelg i presji wywieranych na kapłana za każdym razem, nawet podczas wydawania posiłków i na spacerach. Jest to trudne do wytrzymania, nikomu nie życzę takiej sytuacji (…). Gdyby nie modlitwa ks. Michała i jego duchowa formacja, to naprawdę można się nabawić poważnych sytuacji depresyjnych i zmian psychicznych. To jest bardzo niebezpieczne – poinformował mec. Krzysztof Wąsowski.

To samo czeka Mateckiego, Romanowskiego, Wosia, Jakiego, Ozdoby, Ziobry, Obajtka i wielu innych złodziei i kanalii z PISu. Twardym trzeba być nie miętkim Ojcze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tragedia Narodu Polskiego niezalogowany
1 czerwca 2024r. o 6:58
I z Bogiem na ustach, a w ręku zdjęcie JPII i "Nie lękajcie się" za rękę z rydzykiem łżeprawica, suwerenna rosja rabowała Polaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
2 czerwca 2024r. o 6:13
PiSowcom bardziej przeszkadza ściąganie krzyża w urzędzie, niż ściąganie dziecku majtek przez księdza."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
5 czerwca 2024r. o 17:48


Archidiecezja Łódzka powiększyła grono dziewic konsekrowanych. Dołączyła do nich pani Anna, 34-letnia nauczycielką matematyki. Kobieta pochodząca z Piotrkowa Trybunalskiego przeszła obrzęd konsekracji w kościele jezuitów w Łodzi, gdzie biskup Ireneusz Pękalski przewodził ceremonii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak katolik niezalogowany
6 czerwca 2024r. o 6:33
400 milionów złotych trafiło na konto rydzyka za czasów rządów przestepczej organizacji piSSu. Pieniądze wyparowały bez śladu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.