Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nocne rugby na ulicy
~~Pp niezalogowany
11 lipca 2017r. o 17:43
Kiedyś tez miałam do czynienia z jednym z nich..co prawda w tej koszulce nie był ale wiedzieliśmy kim jest. Pobili mnie, mojego męża i siostrę..mam nadzieje ze konsekwencje zostaną surowo wyciągnięte :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
11 lipca 2017r. o 17:44
7 bilo jednego w koszulce Husar, haha, mozecie ich bronic jak chcecie ale sa zdjecia ze zdazenia oraz nagranie z monitoringu. Jeden lezy trzech nad nim, chlopcy z Husaru cali reszta pobita w masakryczny sposob, rozbite glowy zlamane nosy , najgorsza hanba pobite dziewczyny. ( to chyba one bily tego z Husaru???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jv niezalogowany
11 lipca 2017r. o 18:17
Banda frajerow z husara. W grupie mocni,a gdy ktorys dostanie w gebe leci na policje i po adwokata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olek niezalogowany
11 lipca 2017r. o 18:43
Dobry masz wzrok skoro rozpoznajesz szczegoly z czarno bialego zdjecia haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 lipca 2017r. o 18:48
Nie rozumiem. To oni mieli dać się pobić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 lipca 2017r. o 18:49
Nie rozumiem. To oni mieli dać się pobić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
11 lipca 2017r. o 19:25
Smutne jest to, że zamiast o sukcesach sportowych, będzie się teraz mówiło tylko o tym...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
11 lipca 2017r. o 19:31
Nie o tych zdjeciach byla mowa, to sa zdjecia z monitoringu, sa tez zdjecia z prywatnego telefonu na ktorych widac dokladnie napastnikow i poszkodowanych, a osoba ktora robila to zdjecie zostala przez jednego z napastnikow ( proba odebrania telefonu) ugryziona w nadgarstek ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA #pijezkranu