Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nocne rugby na ulicy
~~B niezalogowany
11 lipca 2017r. o 22:10
Czepiacie się bo chłopaki wygrali sprzeczkę barowa bo są silniejsi i oburzenie, że z klubu rugby (gdzie z zasady są ludzie silni) a zawsze jest tak, że piani maczo skaczą do tego co nie trzeba i skoczyli do rugbystów i przegrali. Ciekawe czy jak by to chłopaki z klubu szachowego spuścili komuś przysłowiowy wpierdziel to też by a nich taka krytyka leciała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty lis niezalogowany
11 lipca 2017r. o 22:10
Za dawanie na psach odrazu fujara do dupy

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do juzelita niezalogowany
11 lipca 2017r. o 22:12
Ooo cpun się uruchomił :) śmiech na sali czytając te komentarze po co się wypowiadacie na jednych jak nie znacie drugich i wgl nic nie wiecie o tematach różnych spraw a wypowiadacie się o ludziach źle bo to potraficie. Tak samo oceniacie ten portal że piszą o smieciach ale ostro siedzicie i hejtujecie różnych ludzi z różnych powodów. Brak słów na was hejterzy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Debilizm niezalogowany
11 lipca 2017r. o 22:14
Sami dziwny czlowiek i! Nie znacie całkowitej sytuacji, a oceniacie. Wyzywacie cały klub przez kilka osób. Należę do Husara i nie wierze, żeby zrobili to bez powodu!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pl niezalogowany
11 lipca 2017r. o 22:22
Zostawcie rugbystow! Nic nie wiecie a piszecie, kto z was tam byl? Ja nie bylam i dlatego powstrzymam sie od opinii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aaa niezalogowany
11 lipca 2017r. o 22:24
To jaki musieli miec powod zeby bic dziewczyny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
11 lipca 2017r. o 22:25
Irytuje mnie ten temat.Imprezy są po to by miło spędzić czas z przyjaciółmi, potańczyć, wypić, pośmiać się. I trzeba być dziwny czlowiek em, żeby iść na imprezę po to by się lać...i tutaj mam na myśli obie strony konfliktu. Nie prowokuj i nie daj się sprowokować.Nie umiesz się bawić, chlej, ćpaj i rób co chcesz we własnym domu!!!Z tego co tu czytam, wszystkim uczestnikom tej burdy coś za dużo się nawkręcało. I nie ważne, czy grasz w rugby, czy ping-ponga.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KalWin niezalogowany
11 lipca 2017r. o 22:27
Kiedyś sportowiec miał klase i honor a teraz tylko wyrok..

Nie ważne czy to sprzeczka barowa czy ring , z tego co wiem nie kopie sie leżącego w trzech. Pozatym nie bronie ani jednych ani drugich ale znam ludzi ktorzy mają wiecej siły niż koń i oni wiedzą ze nie mogą uderzyć za mocno - widocznie ci tego nie wiedzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.