Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
SONDA: Czego brakuje w Bolesławcu?
~~ niezalogowany
26 lipca 2017r. o 20:30
brak ronda na Wroblewskiego ,Cieszkowskiego i gdzie komu pasuje, ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sss niezalogowany
26 lipca 2017r. o 20:32
Oczywiscie wiekszosc ludzi nieobyta z kamera rzuci tekstem ze " wszystko jest". Mnie przecietna niemedialna osobe wcale to nie dziwi. Druga sprawa to taka ze jak sie biegnie do pracy, po dziecko do przedszkola czy nawet na msze a podchodzi kobieta z kamera to lepiej jest rzucic tym haslem i miec ja z glowy :) niz stanac na chwile i ruszyc glowa zeby zlozyc jedno zdanie. Czy tak nie jest? Mysle ze owszem. Prawda tez jest taka ze dla przecietnego kowalskiego co to po powrocie z pracy wlacza tv i przespi popoludnie nic wiecej oprocz pracy i sklepu nie trzeba. Jak to ma to powie Wam ze nic nie trzeba. Skad wiec wasze zdziwienie wypowiedziami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonimowy niezalogowany
26 lipca 2017r. o 20:33
Brakuje najbardziej nowego skejtparku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 lipca 2017r. o 20:39
Brak parkingow ,,sciezek rowerowych...usmiechnietych ludzi ktorzy idac mowia dzien dobry ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
26 lipca 2017r. o 20:43
Zimą brakuje mi śniegu a jak już się zdarzy to brakuje mi w Bolesławcu mrozu aby nie topniał.
Jeszcze Synagoga by się przydała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 lipca 2017r. o 20:43
~~ napisał(a): brak ronda na Wroblewskiego ,Cieszkowskiego i gdzie komu pasuje, ;) ;)



będą mieli problem ci którzy mieszkają przy Wąskiej ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
26 lipca 2017r. o 20:47
~~M. napisał(a): Do emem, nie każdy gdy zaczepia się go na ulicy ma gotową odpowiedz :) jak powiedziała Pani w niebieskiej bluzce, jakby się zastanowić, to by się coś znalazło. Wiec to nie jest przerażajace, tylko raczej normalne, że jak się widzi kamerę i kobietę z mikrofonem, to z głowy dużo rzeczy wylatuje.


Nie sadze, zeby to byla dobra diagnoza. Mysle, ze po prostu wiekszosci ludzi jest zupelnie obojetne czy Boleslawiec sie rozwija czy nie, czy powstaja nowe rzeczy czy nie. Tutaj (poza panem od stadionow) nikt nawet nie pomyslal o swoich marzeniach. Po prostu totalnie obojetni. I to przeraza.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
26 lipca 2017r. o 20:48
ej!
a ja :| ;)
no :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima