Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Bury Cypryśnik niezalogowany
31 sierpnia 2019r. o 22:15
Blisko, coraz bliżej...
PIS 47 %
PO-Ko 19 %
Lewica 9 %
PSL_Kukiz 6 %
Wygląda na to, że Kukiz może nie uratować swojej ulubionej "zorganizowanej
grupy przestępczej" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Bakopa niezalogowany
31 sierpnia 2019r. o 22:45
bo przynajmniej pis, to co ukradłoby po i umieściło, w prywatnym majątku oddaje ludziom, to nic, że z tego nie korzystam, bo korzystają inni, po, też by mi zabrało, "z mojego" , ale na wypasione, prywatne posiadłości, to wolę już żeby "to moje" poszło na dzieciaczki, emerytów, albo krowy, niż się utopiło, w hektarach staraków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Krokosmia niezalogowany
1 września 2019r. o 7:32
jesteś pewien ''bakopa'' że oddadzą a nie zabiorą?
a wiesz co mówi pewna ustawa o podatku akcyzowym?
poszukaj w dzienniku ustaw pod pozycją 2538

to tylko jeden z kilku przykładów jak pisowskie państwo będzie cię ''doić'' bo z ''dawaniem'' nie ma to nic wspólnego...:]

wręcz przeciwnie ...poprzez tą jedną ustawę będziesz jak miliony podobnych tobie (mnie też chociaż się różnimy ) płacić za te obietnice ''pinokia'' o ''zerowym budżecie''

tyle tylko ze z obiecanek o ''milionach elektryków'' (co jest też łgarstwem) nic dla nas nie wynika podobnie jak z ''milionem posadzonych drzew'' :]

ale tą akurat ''obietnicę '' ''pinokio'' może -nawet jestem pewien że zrobi wszystko by tak się stało -tą jedną obietnicę może spełnić ...

a ''suweren''?
a ''suweren'' niech zapierdziela ''za miskę ryżu'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Hiacynt niezalogowany
1 września 2019r. o 11:45

"Efekt Mandeli" - czy ciebie też dopadł?

To jedna z oryginalniejszych, jeśli nie najdziwaczniejsza z teorii, na jakie można natknąć się w internecie. Uznaje ona, że nasza rzeczywistość przecina się ze światem równoległym, przez co niektórzy ludzie pamiętają inną wersję przeszłości niż reszta.
W równoległej rzeczywistości "Miska ryżu" przenika do Polski, choć nie ma z nią nic wspólnego.
W równoległej rzeczywistości Polakom nie żyje się lepiej, nie ma obniżki podatków, 500+, trzynastej emerytury...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stalowa Glicynia niezalogowany
1 września 2019r. o 11:58
Zapomniałeś dodać 14 godzin pracy dziennie. Mmmiodzio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stalowa Glicynia niezalogowany
1 września 2019r. o 12:03
...oczywiście w tym drugim ròwnoległym świecie to nie do pomyślenia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Krokosmia niezalogowany
1 września 2019r. o 16:33
'' W projekcie budżetu Kancelarii Senatu, po uzgodnieniach z Kancelarią Sejmu, na 2020 r. przewidziano środki na ewentualny wzrost o 1000 zł ryczałtu wypłacanego miesięcznie na pokrycie kosztów związanych z funkcjonowaniem biura parlamentarnego - donoszą urzędnicy Senatu.

Od następnego roku posłowie dostaną więc dodatkowych 500 złotych na wynajem mieszkania (teraz jest to 3000 zł) i 1000 złotych na prowadzenie biura (teraz jest to 14 200 zł)

Decyzję o podwyżkach podejmą - już po wyborach - nowi marszałkowie''

po wyborach?...no jasne ...:]

TKM ciągle żywe...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Lawenda niezalogowany
1 września 2019r. o 16:51
~~Modra Krokosmia napisał(a): '' W projekcie budżetu Kancelarii Senatu, po uzgodnieniach z Kancelarią Sejmu, na 2020 r. przewidziano środki na ewentualny wzrost o 1000 zł ryczałtu wypłacanego miesięcznie na pokrycie kosztów związanych z funkcjonowaniem biura parlamentarnego - donoszą urzędnicy Senatu.

Od następnego roku posłowie dostaną więc dodatkowych 500 złotych na wynajem mieszkania (teraz jest to 3000 zł) i 1000 złotych na prowadzenie biura (teraz jest to 14 200 zł)

Decyzję o podwyżkach podejmą - już po wyborach - nowi marszałkowie''

po wyborach?...no jasne ...:]

Prowadzę działalność gospodarczą jednoosobowo dostałem teraz od Pisu 500+ na dziecko ,ale zostałem zmuszony do przejścia na VAT po mimo tego że nie przekroczyłem kwoty która zwalniała mnie z tego obowiązku mój obrót miesięczny wraz ze sprzedażą to około 10 tys zł czyli teraz będę musiał dodatkowo odprowadzić do US 2300 zł jaki wniosek PIS okradł mnie miesięcznie na około 1700 zł niech sobie w wsadzą te 500+ w dupę . dodam tylko ,że chleb który kosztował 2,50 zł obecnie kosztuje 5 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza