Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Inwestycje
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~xxx niezalogowany
1 grudnia 2022r. o 20:59
~~Yogi napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szaroczarny Pomidor napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Liliowoczerwona Kalia napisał(a): Będziemy bronić PiSu bo nie ma alternatywy. Chce zobaczyć program naprawczy opozycji!!!


Jeśli chcesz bronić PISu to po co ci program naprawczy opozycji .?

Naprawczy żeby "piniendzy było i było":)


Tobie trzeba rozum naprawić bo jarają ci się styki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
1 grudnia 2022r. o 21:21
Zaczęło się gonienie króliczka PIsdzielcy wyciągają jakieś papierki z 2010 roku z podpisem Sikorskiego jako min spraw zagranicznych o rzekomej długo terminowej umowie na dostawy gazu od ruskich ,teraz tylko czekać jak Tuska oskarżą o kolaborację z Kacapami i do wyborów będą go dręczyć i straszyć więzieniem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prokurator Piotrowicz niezalogowany
1 grudnia 2022r. o 21:24
Sąd Okręgowy w Lublinie orzekł, że ksiądz Sławomir Żarski to kłamca lustracyjny. Donosił do SB wiernie i do samego jej końca.
I ten właśnie kapuś w trakcie rządów PiS został mianowany na generała. I to on sprzedał Morawieckiemu te słynne działeczki po zaniżonej cenie.
Taki traf!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donaldinio niezalogowany
1 grudnia 2022r. o 22:25
~~prokurator Piotrowicz napisał(a): Sąd Okręgowy w Lublinie orzekł, że ksiądz Sławomir Żarski to kłamca lustracyjny. Donosił do SB wiernie i do samego jej końca.
I ten właśnie kapuś w trakcie rządów PiS został mianowany na generała. I to on sprzedał Morawieckiemu te słynne działeczki po zaniżonej cenie.
Taki traf!


Pan Bóg kazał się dzielić i tak się podzielili złodzieje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
1 grudnia 2022r. o 22:32
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Danke Deutschland niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 0:09
~~xyz napisał(a): Zaczęło się gonienie króliczka PIsdzielcy wyciągają jakieś papierki z 2010 roku z podpisem Sikorskiego jako min spraw zagranicznych o rzekomej długo terminowej umowie na dostawy gazu od ruskich ,teraz tylko czekać jak Tuska oskarżą o kolaborację z Kacapami i do wyborów będą go dręczyć i straszyć więzieniem .


na złodzieju czapka gore
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 1:53
https://wiadomosci.wp.pl/zamieszanie-w-sejmie-podczas-glosowania-ws-rosji-to-jest-ruski-sabotaz-6840042257590816a


Pisowce to antypolskie głupki !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 5:46
Spokojnie, każdy naród ma taki rząd, na jaki zasługuje.
Wolska, jako kraik genetycznych durniów zasługuje na specjalną hoojnię, grzybnię i kanciarnię pospolitą, czyli kaczyńskie, marawieckie, czarnki, glapińskie, kempy, ziobry, kowalskie, obajtki, mejzy i pozostałe ponure indywidua konsekrowane przez mafię wolskopatolycką.
W końcu to sól tej wolskiej krainy, jej krew
i mocz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE