Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jaskier złocisty niezalogowany
16 kwietnia 2023r. o 20:32
Ale po co tak ordynarnie kłamiesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
16 kwietnia 2023r. o 21:25
~~Bubu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarniawy Cyprysik napisał(a): Gonić każdego pisowsca i to jak najszybciej i jak najdalej ! Nie ma miesjca dla tych kłamliwych chamów w Polsce!!

Prawdomówny Cyprysiku opowiedz nam jak to było z Nowakiem, za co wyleciał ???
Kto roztrwonił nasza kasę z funduszu emerytalnego ???
Wiesz dlaczego Jarosław chce dopłacić rolnikom ??
bo takie oszołomy twego pokroju kombinując
chcą usunąć PiS …

no to dokonałeś sam ''samozaorania'' ;D
bo nie dosyć że łżesz bo to piSSdzielce rozłożyli resztki funduszu to jeszcze piszesz że mlaskacz da dopłaty rolnikom...
a z czego?
odpowiesz oszołomie?
z czego? ...ze swoich?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Orlik niezalogowany
16 kwietnia 2023r. o 21:32
Tylko PiS moi mili. Przykro mi, że pokwiczycie jeszcze parę lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bat na trolli niezalogowany
16 kwietnia 2023r. o 21:41
~~Jaskier purpurowy napisał(a): Nie kłam . Likwidacja tego funduszu to dzieło pis . Takie bajki to możesz wciskać komuś na twoim poziomie.

Ryże łapsko zajumało, nie pal głupa lemingu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
16 kwietnia 2023r. o 21:48
Najgorszy rezydent RP leży na Wawelu...skandal bo co zrobił dla kraju ?? A antek szmaciarzu pamiętasz ucieczkę że Smoleńska w zaciemnionym wagonie ?? kłamca kaczyński nawet nie ma szacunku do własnego brata, To największy polityczny szkodnik Polski, w powojennej historii Polski. Za wyrządzone szkody, tego osobnika należy postawić przed Trybunałem Stanu a najlepiej spalić na stosie z antkiem ! Skończcie głu_pi pisowce ten cyrk, rabujecie nasze pieniądze i godność Polaków !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bez pytań niezalogowany
17 kwietnia 2023r. o 10:05
Oddać wkłady z OFE bo to pieniądze Polaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowa Imperata niezalogowany
17 kwietnia 2023r. o 11:31
Mam już tak dość tego złodziejstwa i kłamstw w wykonaniu pisu ze jade do Warszawy na marsz! Mam nadzieję że takich jak jest więcej. Nigdy nie byłem na żadnym straju czy wiec ale miarka się przebrała! Opozycja jest w kiepskiej formie ale każdy będzie lepszy od kaczynksiego i jego sługusów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
17 kwietnia 2023r. o 11:50
Jak długo jeszcze ten żoliborski bandyta,który niczego dobrego w życiu nie dokonał,nie zna zadnego jezyka obcego,nie zrobił prawa jazdy,nie miał konta w banku,nie potrafi posługiwać się komputerem,jest kompletnym analfabetą ekonomicznym,finansowym, będzie despotycznie rzadził,rozwalał system prawa,sądownictwa,prokuratury,bezczelnie okradał skarb państwa i doprowadzał kraj do gigantycznego zadłużenia i okłamywał, ośmieszał i okradał Polskę??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza